Arama sonuçları: *

1. berkan-

ekran kartı zarar görmüş müdür lütfen yardım edin

ekran kartım fan ayarlarını kendi kendine 0 a çekiyordu bu sorun düzeldi ama düzeltene kadar ekran kartı fazla ısındığı için kendini 3 4 kez kapattı ve oyunlarda daha düşük fps almaya başladım kartın zarar görüp görmediğini nasıl anlarım 6700xt kullanıyorum
  2. berkan-

ekran kartım fazla ısındığı için kendini kapattı zarar görmüş müdür

ekran kartım fan ayarlarını kendi kendine 0 a çekiyordu bu sorun düzeldi ama düzeltene kadar ekran kartı fazla ısındığı için kendini 3 4 kez kapattı ve oyunlarda daha düşük fps almaya başladım kartın zarar görüp görmediğini nasıl anlarım 6700xt kullanıyorum
  3. berkan-

ekran kartım fazla ısındığı için kendini kapattı Benchmark testi normal mi

Benchmark testi böyle normal mi
  4. berkan-

ekran kartımın fan ayarları kaydedilmiyor

rx 6700xt kullanıyorum fan ayarını yaptıktan sonra ayarları kaydettikten sonra ayarlar sıfırlanıyor. Bazen fan hızını tamamen 0 a çekiyor kendi kendine fanları çalışmıyor bilgisayar kendini kapattıktan sonra fark ediyorum 3 kere başıma geldi yanacak diye korkuyorum, ne yapmalıyım?
  5. berkan-

yeni aldığım sistemin ekran kartından gerip bir ses geliyor

bugün elime ulaşan gaming gen tr den aldığım sistemin ekran kartından oyun oynarken tiz garip bir ses geliyor oyun dışında bir problem yok (ses fandan gelmiyor) ne yapmalıyım
  6. berkan-

AMD ANTİ LAG vs Nvidia REFLEX

1) AMD anti lag ve Nvidia reflex arasında farklar neler 2) AMD anti lag Nvidia reflexin yerini azda olsa tutabilir mi 3) Genel olarak fps oyunları oynuyorum ve AMD kart almayı düşünüyorum ama kafam çok karıştı nvidia reflex için nvida kart almaya değer mi
  7. berkan-

RTX3060 MI RX6700XT Mİ

genel olarak valorant oynuyorum iki kart arasında kaldım nvidia reflex için 3060 alınır mı oyunu ne kadar etkiliyor bilen yazsın lütfen
Top Bottom