Arama sonuçları: *

1. Y

MSI RTX 2060 VENTUS XS undervolt yardım?

Merhabalar. MSI RTX 2060 Ventus XS modeli ekran kartım var. Fabrika çıkışlı OC olduğu için 1920mhz de çalışıyo ve kartı oyunlarda 75 derece aşağısında çalışmıyo. Undervolt yapmak istiyorum bu yüzden ama hiç bi bilgim yok bu konuda. Yardımcı olabilir misiniz? Ayni modele yapanlar nasıl sonuç aldılar?
  2. Y

RTX2060 VENTUS Isı değerlerim normal mi?

Nisan ayında donanım arşivi sistemi aldım. Sistemim gayet iyi hoş da, yahu bu kartın sıcaklı değerleri normal mi? Abdullah'ın videosunda kart 70 dereceleri zor görüyor. İnternetten testlere bakıyorum, örnek Technopat'taki test, BF5'de 70 derece üstüne çıkmıyor. Üstelik fan hızı da %50'nin...
  3. Y

Yardım MSI AFTERBURNER TEMP VE POWER LIMIT?

MSI Afterburnerda temp. limit ve power limit özellikleri dikkatimi çekti. Bu özellikler ne işe yarıyoR yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  4. Y

Yardım SORUNLU MSI RTX2060 VENTUS

Mart ayında donanım arşivi 5300tllik sistem almıştım itopyadan. Değerlerim testlerdeki gibi değil. Csgoda 65 derecenin üstüne çıkmayan kart nedense bende 80 dereceleri görüyo 10 dakikada. Ayrıca ets2de %50 kullanımları gecmeyen kart 90 seviyelerinde geziyo. İnternetten izlediğim test...
  5. Y

Yardım RTX2060 VENTUS Coin While ve ısınma sorunu

Arkadaşlar DA 5300 TL sistemi satın aldim. CS:GO'da en yüksek ayarlarda V-Sync kapalı 350 FPS'leri görüyor ve ekran akrtı sıcaklığı 75 76 derecelere kadar çıkıyor bu yüzden FPS sabitleyerek oynuyorum. Aynı sorun ETS'de de var. Kartın coil whine yapmasına girmiyorum bile. Kartta değişim yaparlar...
Top Bottom