Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Yardım DisplayPort bir anda görüntü vermemeye başladı

Son bir kaç haftadır valorant oynarken alt tab yaptığımda bilgisayar donuyordu ve tek çözüm aç kapat oluyordu, az önce valorantta yine alt tab yaptım ve bilgisayar dondu, kapatıp açtığımda görüntü vermedi hiçbir şekilde. Şuan hdmi kablosundan bağlanıyorum, ama display port olmadığı için 144hz...
  2. cakaresul

Yardım Ekran kartım kapanıp duruyor deliricem artık

önceki konularıma bakabilirsiniz kafayı yiyeceğim bazen 1 gün boyunca olmuyor bazen 1 saatte 2 defa oluyor nedir bunun sebebi ne yapabilirim
  3. cakaresul

Yardım Ekran kartım kapanıyor

Bilgisayar zorlanmıyorken bile, Ekran kartım kapanıyor(ışıkları sönüyor) sonra hemen yeniden açılıyor. Kasa açık oluyor bu süreçte sadece ekran kartı kapanıp açılıyor bunun sorunu ne olabilir sistem sıfır sistem bi yardım eder misiniz lütfen.
  4. cakaresul

Yardım Ekran kartım kapanıyor

Ekran kartım güncel, Lol valo gibi oyunlarda ısınmadan etmeden durduk yere kapanıp açılıyor sistem kendini yeniden başlatıyor(bu sırada kasa hala açık, çalışıyor) çok can sıkıcı olmaya başladı sıfır sistem zaten sorun ne olabilir?
  5. cakaresul

Yardım Ekran kartım durduk yere kapanıyor

Bilgisayar zorlanmıyorken bile, Ekran kartım kapanıyor(ışıkları sönüyor) sonra hemen yeniden açılıyor. Kasa açık oluyor bu süreçte sadece ekran kartı kapanıp açılıyor bunun sorunu ne olabilir sistem sıfır sistem bi yardım eder misiniz lütfen.
  6. cakaresul

Yardım Ekran kartı kapanıyor, sistem kendini yeniden başlatıyor

Lol oynarken bile yapıyor bunu sebebi ne olabilir, sistemi sıfır topladım deliricem sebebi ne olabilir?
Top Bottom