Arama sonuçları: *

1. O

Yardım Bios ram sorunu post hatası

Merhaba İncehesap üzerinden 2 adet xpg gammix d30 cl16 3200mhz ram aldım çnceki ram im olan adata 2133mhz cl15 ram i söktüm ve bu yeni 2 ram i taktım ama bios da bi takim sorunlar çıktı nedense 3200mhz ye ulaşamadım :/ Anakart asus b350m-a 3200mhz İşkemci amd reyzen 1500x 3500mhz
  2. O

Yardım Windows'daki frekans değeri ile Bios'daki aynı değil

Merhaba adata 2133 mhz 8gb ram kullanıyorum biosumda da mhz değeri böyle ama görev yöneticisinden perfırmansa girip belleğe baktığım zaman 1067mhz değerini görüyorum sizce sorun nedir Anakart asus preime b350m-a 3200mhz İşlemci reyzen 1500x 3.7ghz
  3. O

Öneri Adata 8gb 2133 mhz fiyatı

Merhaba ben adata 8gb 2133mhz ramini kullanıyorum ve bi ram daha almaya karar verdim ki fiyat cidden çok acayip 600 küsüre var 900 küsüre bile görüm ve bu ram 2133 mhz 8gb. Ram almaktan vaz geçtim merak ettiğim neden böyle pahalı ve bu ramin yanına hangi rami alıp takabilirim.
  4. O

Adata bu fiyata değer mi

Eveet yine ben :) bilgisayarımda 8 gb ram var ve evet yetmiyor ben bilgisayarı her anlamda kullandığım için bazı parçaları senede yılda bir değiştiririm ve sıra ram e geldi ram: adata 8gb 2133 mhz bir ramim var benim ve ben bundan bitane daha aliyim 16 gb ramim olsun fiyata bi baktım en aşşa 489...
  5. O

Ram eksikliği galiba

Beyler merhaba bildiğiniz gibi epic games de gta 5ücretsiz oldu ve bende herkes gibi oynamaya başladım ama oyunum nedense fps drop yiyor ve kasıyor ama internetim de herhangibi bir sorun yok gayet güzel5upload 35 dowland ve 23 ping sunucuda tek dahi olsam kasma donma oluyor benim merak ettiğim...
Top Bottom