Arama sonuçları: *

1. rainbowgamer

Rame nasıl Overclock yapabilirim ?

3000Mhz değerinde Neoforza 2 adet 8gb ramlerim var.Anakartım asus prime b450m-k Rame nasıl o.c yapabilirim ?
  2. rainbowgamer

Bu ram 2.el kaça satılır ?

Ballistix 8gb 3000Mhz LT Gray CL15 ram vardı.Yenilerini taktım bu rami kaça satabilirim bir yıl kullandım.Hiç hasarı falan bişey yok
  3. rainbowgamer

Ram takarken ne yapmalıyım

Arkadaşlar ram takmayı bilirim fakat emin olmak istiyorum bu 2 adet neoforza rami yandaki kilitleri açıp çentiğe uygun şekilde üstten bastırıcaz dimi ? ve bu ramlerin düzgün çalıştığını anlamak için hangi programı açıyoruz ?
  4. rainbowgamer

Ram takamıyorum kablo var

Arkadaşlar 2.slota ram takıcam ama işlemci tarafından gelen sarı ve dışı siyah kılıflı kalın kablo geliyor ikinci slotun üstünü kapatıyor biraz o kabloyu biraz oynatsam sıkıntı olur mu
  5. rainbowgamer

Adata XPG Gammix D30 vs Corsair Vengeance Lpx

Arkadaşlar demin bu konunun benzeri açıldı fakat konu çok dağıldı bu ikisinden birini alıcam bütçem bunlara yetiyor hangisi lütfen ?
  6. rainbowgamer

8x2GB Ram Tercihi(Önerilere açığım)

Arkadaşalr 3000mhz CL15 8gb ram vardı ikinciyi takacaktım stoklarda kalmamış.8x2 gb ram önerebilir misiniz ? 650 TL bütçem var.Mhz ve cl değerleri iyi olsun
  7. rainbowgamer

Hangi farklı marka ram almalıyım ?

Ballistix 8gb 3000mhz CL15 Sport rame sahibim fakat hiçbir sitede satışı kalmadığı için alamıyorum sistemime başka marka model hangi rami takmam lazım ?(aynı özellik ve yakın fiyatlar olsun)
  8. rainbowgamer

Ram takviyesinden sonra yapılacaklar

8GB RAM 300Mhz Ballistix Tactical Ram alıp takviye yapacağım kasaya.Taktıktan sonra BIOS işlemlerini söyler misiniz ? yine biliyorumda emin olmak istiyorum eksiksiz.
  9. rainbowgamer

Ram takviyesinden sonra yapılması gerekenler

Yakında 3000mhz 8gb ram alacağımda.Pc'yi ilk aldığımda mhz ile ilgili olan sıkıntıyı BIOS'ta halletmiştim.Yeni rami taktıktan sonrada yapmama gerek var mı ?
  10. rainbowgamer

Ram eksikliği performans düşüklüğüne sebebi

Arkadaşlar sisteme göre ramin eksik olması fps dropları ve fpsin normale göre az almasına sebep olur mu yoksa ram takviyesi sadece performansmı arttırır.Soru karışık biraz ama 2060 kartıma 8gb ram drop ve fps düşüklüğüne etkisi nekadar ?
Top Bottom