Arama sonuçları: *

1. nifak

Yardım RAM Overclock denemesi

Arkadaşlar ramler xmp açık profil 1'de iken kernel 41 63 hatası alıyordum. Memtest86 sonucu bir çok error aldım. Biosu default ayarlara döndürüp bir test daha yaptım,hiç hata almadım. Bunun sonucunda en iyi değerleri bulma adına @Furkan² rehberliğinde birçok işlem denedik. Bu işlemler sonucunda...
  2. nifak

Yardım Memtest sonuçları ve ram ayarları

Arkadaşlar kernel 41 63 hatası sonucu yaptığım testlerde ramler hatalı çalışıyordu. bir çok error verdi memtest yaptığımda. Biosu default ayarlara getirdim ramler 2400 oldu tekrar test yaptım tertemiz. Ramlerim sıkıntılı mıdır değil midir? değilse bunları sıkıntısız şekilde 3600 e çıkarabilir...
  3. nifak

3070 ti 5900x için sorunsuz ram önerisi

Arkadaşlar Kernel 41-63 hatası dolayısı ile yaptığım testler sonucu sorunun ram de olduğunu öğrendik. Ramler Corsair 8GB 3600Mhz CL18 RGB modeli. Ramleri iade edeceğim. Bunun yerine bana sağlam sorunsuz ram önerebilir misiniz? İade hepsiburada kolay iade ile cüzdanıma ekleneceği için oradan...
  4. nifak

3200mhz cl16 mı 3600mhz cl18 mi?

5900x işlemci için hangisini önerirsiniz? Anakart Tuf b550 pro wifi modeli. İşlemcide ram desteği olarak 3200 yazıyor kafamı karıştırdı. Aralarında çok fiyat farkı yok beni etkileyecek kadar. Hangisi iyi olursa benim için onu alacağım
Top Bottom