Arama sonuçları: *

1. J

1tb SSD ya da M2 önerisi

dün PC mi aldım sonunda 500gb 970 Evo plus var windows ve en fazla oynayacağım oyunları ona kurdum ek olarak hikayeli oyunlar ve işimi garajtiye almak için 1tblik daha bir şey alacağım anakart Asus ex b660m v5 2 tane M2 slotu var aklımda gene aynı modelin 1tb ligini almak var önerilerinizi bekliyorum
  2. J

Hangi ssdyi almak daha mantıklı?

burdakilerden birisini ekleyeceğim 1tb almak istiyorum fakat mldler hakkında kötü yorum okuyorum sorun olmazsa m500 alacağım m 700 de olabilir yada m300 de bırakıp ek olarak mı bir şey almalıyım
  3. J

Adata XPG SX8200 Pro 1 TB Vs Samsung 970 Evo 1 TB mi?

Sizce hangisi dikkat edin 8200 pro olan modeli samsung 970 evo olan modeli plus değil :D
  4. J

1tb ssd önerisi

fiyat en fazla 1200-1300 dahasını istemiyorum normalde m2 alcaktım ssd almaya karar verdim fakat kaplamaların yüklenmemesinden ve çok ısınmasından korkuyorum bu fiyata ssd önerir misiniz? bide evo ile qvo farkı ne anlamadım ben bişe önerileri bekliyorum
  5. J

Anakartta 2 tane m2 slotu var birisi ekran kartının altında birisi üstünde hangisine takarsam daha az ısınır?

sorum başlıktaki gibi.birde oyun için corsair mp510 960gb alacağım windows ve yazılımlar için fan kontrolcusu falan rgb ışık değiştirme yazılımları onlar içinde mp510 240 gb alayım mı yoksa SATA SSD mi alayım ?
Top Bottom