Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Öneri Usb 3.0 flash bellek önerisi lazım

Arkadașlar öncelikle konuyu yanlıș bașlığa açtıysam kusura bakmayın. Bana usb 3.0 bellek lazım 16 32 veya 64 luk olabilir fakat cok pahali olmamasi lazim. Ve usb 3.0 ve uzeri olmasi gerek 50 max 60 tl verebilirim. Varmidir onerileriniz
  2. Azexxes

Bu hdtune sonucu ne șakamı?

Arkadașlar bizim evde bi tablet pc vardı. Atom ișlemcili 32gb hafızası var hd tune testi yapıyım dedim böyle sonuç çıktı. Bu nasıl düzelir.
  3. Azexxes

Yardım Harici diske windows kurulabilirmi

Arkadașlar elimde samsungun 500gb harici harddiski var ben bunu normal harddiskmis gibi icine windows kurup bașka deoplama birimi olmadan bilgisayari acip kullanabilirmiyim sürekli takılı halde kalsa
  4. Azexxes

Öneri Siz olsanız hangisini tercih edersiniz neden?

Arkadașlar șimdi tașınabilir bir harddisk sipariș edicem fakat hangisini tercih etsem kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz https://m.trendyol.com/maxtor/500gb-maxtor-2-5-usb3-0-stshx-m500tcbm-external-hdd-p-2516582?boutiqueId=519404&ref=akakce&v=1.98.3...
  5. Azexxes

Bilgisayarım harddisk görmüyor

2. El bir harddisk aldım fakat bilgisayarıma taktığımda șuan bende var olan harddiski okumuyor ve bilgisayar aynı freedos yeni alınmıș bir bilgisayarmıș gibi bir ișletim sistemi yükleyin yazıyor. Bende kendi harddiskimi çıkarıp bir flasha win 8.1 yükledim aldığım harddiske kurayım dedim fakat...
Top Bottom