Arama sonuçları: *

1. White_Recon

Oyunları nasıl harddiske atabilirim?

Epic Games ve Steam'den aldığım oyunları SSD'den HDD'ye aktarmak için ne yapmam gerekiyor? (Harddiski yeni kuruyorum.)
  2. White_Recon

Harddisk’i nereye takacağım?

Kasam Aquarius 5AN kasası. (Darkflash Aquarius) Videolarda harddisklerin yuvasının olduğunu gördüm ama benimki nerede bilmiyorum, daha hiç harddisk takmadım. Lütfen yardım... 😂
  3. White_Recon

WD10EZEX Alınır Mı?

n11 hediye çekimle Harddisk alacağım, WD10EZEX'te karar kıldım ama asıl soracağım şey şu: Ürün yorumlarında vida ve kablonun gelmediğini yazmışlar, sadece burada mı böyle yoksa ürünün orijinali mi bu şekilde? Yani kablo ve vida neden yok? Ürün linki...
  4. White_Recon

350 TL Harddisk Önerisi

350 TL bütçe ile hangi harddiski almalıyım? (Neden?) Ekleme: Elimde Odyssey, Ghost Recon gibi oyunlar olmasına rağmen yerim olmadığı için yükleyemiyorum. Acilen harddisk almam gerekiyor. :D
  5. White_Recon

Harddisk bu kasada nereye takılıyor?

Harddisk alacağım ama daha önce hiç takmadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  6. White_Recon

1TB Harddisk Tavsiyesi

1TB’lık harddisk alacağım, 350₺ n11 hediye çekim var. Sadece n11’den alabilirim, önerilerinizi bekliyorum. ☺️
  7. White_Recon

Harddisk Tavsiyesi

Dostlar oyun kurdukça kurasım geliyor. :D 500 GB mı alsam 1TB mı alsam? 500'lükler yeterli olur diye düşünüyorum, fiyatı da daha uygun geliyor. Hangisinden almalıyım? (Marka-model, özellik vs.)
  8. White_Recon

SSD ve HDD uyumu nasıl olmalı?

Dostlar, herkese iyi günler ve iyi forumlar diliyorum. Azsonra nasipse Aquarius 5AN siparişimi veriyorum, içinde 480GB SSD SATA olacak. Ayrıca başka bir siteden HDD ekleyeceğim. 500GB HDD eklesem performans açısından 1TB’lık HDD’lerden bir farkı olur mu? Son olarak; SSD ve HDD konusunda görüş...
Top Bottom