Arama sonuçları: *

1. 4

Bu ssdyi alsam kullanabilirmiyim

https://www.incehesap.com/adata-legend-800-aleg-800-500gcs-500gb-3500-2800mb-s-gen4x4-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-70290/ Dostlar gaming gecesinde indirime girmiş anakartım Gigabyte B550m ds3h bir adet gen4 slotum var diğeri gen 3 diye biliyorum bu ssd gen 4x4 diye geçiyor alsam takınca bir sorun...
  2. 4

laptopa hangi hardisk alınır

arkadaşlar merhaba arkadaşım kendine bir laptop aldı depolaması 500gb olduğundan yetersiz kaldı.laptopdan çok anlamadığım için soruyorum sanıyosam laptoplara farklı hardisk takılıyodu. model soylemem gerekirmi vs. cevaplarınızı bekliyorum
  3. 4

M2 SSD'de Yer Kalması Önemli midir ?

arkadaşlar merhaba sistemimde 500 gb m2 ssd var suan 6 gb yer kaldı hız düşermi düşersede ne kadar düşer
  4. 4

Öneri 1tb sata ssd önerisi

arkadaşlar sistemime 1 tb ssd takmak istiyorum ama hangisi iyi bilmiyorum bütçem 700 civarları hangisini önerirsiniz
  5. 4

M2 SSD'deki Doluluk Oranını Azaltırsam Performans Artar mı?

arkadaşlar merhaba şuan yeni aldığım sistemde bir adet 500gb m2ssd var başka depolama cihazı yok oyunlar çok yer kapladığından dolayı yeni bir depolama cihazı almak istiyorum 1tb ssd lerr çok pahalı onun yerine 1 tb hdd alsam içine yüklediğim oyunların açılma sürelerinde falan yada başka...
  6. 4

m2 ssd takılı sisteme sata ssd takarsak ne gibi farklar olur?

merhaba arkadaşlar asus b450m dragon anakartım var 1 tane m2 slotu var bir tane sata ssd eklesem hızda fark olurmu ve max 450 tl 480gb sata ssd önerir misiniz?
Top Bottom