Arama sonuçları: *

1. uomerlutfi

Öneri SSD fiyatları artık düşmeli

Almanya dan fiyatları takip ediyorum neredeyse fury renegade kc3000 gibi modeller de bile TÜRKİYE fiyatları halen daha %20 den fazla yüksek fiyatlara satılıyor. Ekrn kartlarında yaptığımız davranışı artık ssdler ve diğer bileşenlerdede yapılması gerekli olduğunu düşünüyorum örnek olarak...
  2. uomerlutfi

Yardım SSD Önerisi Lazım 1 TB

arkadaslar önerdıgınız 1tb ssd modellerı varsa link atabilirsiniz önerdiğiniz modeller neler olucaktır cok fazla bir bütçeye cıkmayı dusunmuyorum 2k gib fiyatlara cıkmak istemıyorum samsung 980 1476 lıraya falan gelıyor önerırmısınız ? kc2500 1460 TL Dram li model. alınır mı? acaba? yada...
  3. uomerlutfi

Yardım KC2500 SSD ALINIR MI?

1500 LIRAYA KC2500 SSD Alınır mı? ARKADASLAR ? BU BÜTÇEYE ÖNERDİĞİNİZ MODEL VARMI BASKA ?
  4. uomerlutfi

Yardım Hangi SSD yi alayım ?

arkadaslar önerdıgınız 1tb ssd modellerı varsa link atabilirsiniz önerdiğiniz modeller neler olucaktır cok fazla bir bütçeye cıkmayı dusunmuyorum 2k gib fiyatlara cıkmak istemıyorum samsung 980 1476 lıraya falan gelıyor önerırmısınız ? kc2500 1460 TL Dram li model. alınır mı? acaba? yada...
  5. uomerlutfi

Yardım Dram'li f/p SSD önerilerinize ihtiyacım var

Arkadaslar selamlar ssd almayı düşünüyorum 250 gb bile bana fazla fazla yeter(Şuan 128gb sata m2 ssd kulanıyorum) ama 500 GB yada 1 TB SSD almayı düşünüyorum. tercihen DRAM'li modeller den önerileriniz var ise almak isterim. yada bunu mutlaka bu fiyata alabilirsin dediğiniz SSD'lerde varsa...
  6. uomerlutfi

Yardım SSD ÖNERİSİ TAVSİYESİ LAZIM

480-500-512 GB M2 SSD ALICAM. ANCAK DRAM MUIHABBETİ VAR TAM ANLAMADIPIM İÇİN C DİSKİ OLARAK KULLANILACAK M2 SSD ÖNERİLERİNİZ NELERDİR FİYAT OLARAK UÇUP KAÇMAK İSTEMİYORUM. ANAKART MSI B450 MORTAR MAX İŞLEMCİ 5600
Top Bottom