Arama sonuçları: *

1. leclerc16

Çözüldü✓ Twitter'da ekran titreme ve yanıp sönme sorunu

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim sorun monitörde de olmayabilir. Dell G2422HS almıştım zaten geleli 1 hafta olmamıştır. Her şeyinden memnunum hiçbir problemi yok, oyunda vs. olsun gayet memnun ediyor. Ama şöyle bir sıkıntı var ki twitterda ekran yanıp yanıp sönüyor gibi oluyor ara...
  2. leclerc16

Dell G2422HS Response Time ne seçilmeli?

Arkadaşlar merhaba, görenleriniz olmuştur 1 hafta içerisinde aldığım Dell G2422HS ve Gigabyte G24F-2'yi ölü pikselden dolayı iade etmiştim. Dell tekrardan stoğa gelince 2 gün önce tekrar sipariş verdim. Monitörü az önce teslim aldım ve gerekli testleri yaptım. Sonunda ölü pikselsiz bir monitöre...
  3. leclerc16

ViewSonic XG2405-2 1ms modu

Arkadaşlar bu monitörü kullanan arkadaşlara 2 sorum var. Öncelikle monitörün ayarlarında 1ms modu varmış zaten 1ms olarak satın aldığın monitör direkt olarak 1ms gelmiyor mu ViewSonic neden ekstra böyle bir seçenek eklemiş? İkinci sorum ise 1ms modunu açınca parlaklık 0'a düşüyormuş ve...
  4. leclerc16

ViewSonic XG2405-2 alınır mı?

Arkadaşlar bilenler vardır 1 hafta içerisinde aldığım iki monitörü de ölü pikselden dolayı iadeye gönderdim. Artık çok sıkıldım, risk almak istemiyorum gidip mağazadan alacağım. Dün vatana gidip konuştum bu model için mağazada testini yaparız, ölü pikselsiz ürün çıkana kadar değişim sağlarız...
  5. leclerc16

GamingGenTR'den Dell G2422HS aldım

Arkadaşlar herkese merhaba. Uzun zamandır monitör arayışındaydım forumda da birkaç konu açtım bunun hakkında. Gigabyte G24F-2 ve Dell G2422HS arasında kalmıştım. Müşteri memnuniyetinden ve değişim,iade durumunda sorun çıkarmayacağını düşündüğüm için Dell tercih ettim. Cumartesi sabahı siparişimi...
  6. leclerc16

Bu ölü piksel midir?

Arkadaşlar herkese merhaba. Dell G2422HS aldım. Monitör elime bugün geçti ışık sızması,ghosting vs. yok gibi duruyor. Ama sanırım 1 tane ölü piksel var. Beyaz ekranda bir şey gözükmüyor. Siyah ve kırmızı ekranda bariz olarak belli oluyor. Mavide de az çok belli oluyor. Eğer ölü pikselse değişime...
  7. leclerc16

G-Sync monitör almam şart mı?

Arkadaşlar NVIDIA ekran kartı kullanıyorum fakat alacağım monitör FreeSync destekli sanırım(Gigabyte G24F-2). Rekabetçi oyunlarda yırtılma olmaması açısından G-Sync almam şart mı? Ona göre Dell G2422HS alacağım yoksa.
Top Bottom