Arama sonuçları: *

1. oguzunluerler1

Idarelik m27q mu butce zorlayip m32u mu?

Arkadaslar selam bu ise karar vermem gerek. Ekran kartim 3060 ti. Gelecekte gelistirecegim 4k gaming icin. Ama su anlik zaten aslinda 2k lik monitor uygun. Amma lakin ki future proof bir sey almak da mantikli. Onerilerinizi beklerim.
  2. oguzunluerler1

OLED burn in hakkinda bilgisi olan var mi?

Merhaba iyi forumlar genclik. Oled almak icin para tutuyordum ne zamandir. Sonra burn in i ogrendim. Dedim bu nasil is 1990lara geri mi donduk. Bir arkadasa sordum emin olmamakla beraber gaming monitorlerde o isi cozduler biliyorum dedi. Sizlerden bilen var mi bu konuyla alakali bilgi? Oled...
  3. oguzunluerler1

Gigabyte m32q ile m32q-ek ayni seyler mi?

Soru net bence bileniniz var mi acaba internette bulamadim.
  4. oguzunluerler1

2k gaming icin 27" mi 32" mi, ve neden?

Mumkunse beni tatmin edici bir aciklama ile cevaplarinizi beklerim. Internette bu konuda bol tartisma var ve ppi demisler. 31.5" de alabilirim sanki daha bile makul 32den. Yani aslinda soru su, 31.5" in ppi degeri 2k icin yeterli midir sizce yoksa 27" mi tercih edilmelidir?
  5. oguzunluerler1

Alınır mı gençler (Cooler master 32" 2k ips=

https://www.sinerji.gen.tr/cooler-master-315-gm32-fq-1ms-165hz-hdmidisplayport-g-sync-2k-gaming-monitor-p-42683?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel ?
  6. oguzunluerler1

Dell S2721DGFA alınır mı?

7500 liraya alınır mı sizce dostlar. 2k monitore ihtiyacim var.
  7. oguzunluerler1

Outlet monitör alınır mı?

Alınır mı arkadaşlar ya sizce. Evetse veya hayırsa neden.
  8. oguzunluerler1

10 15 bin lira bandındaki en iyi 2k monitör?

Bayağı güzel birkaç tane 1440p model istiyorum ki takipte kalayım indirim olursa çökeyim. IPS olmasını istiyorum. Mümkünse kullanmış arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim ayrıca.
  9. oguzunluerler1

2k monitor tavsiyesi alinir

Guzel marka her acidan iyi bir monitor. Fiyati da abarti olmasin ama. Ne alinir.
  10. oguzunluerler1

Samsung odyssey g3 aldım

Fazla da araştırmadım yeniyim toplamada biraz acemiliğe geldi. Herkes diyor ki ghosting ghosting. Nedir bu ghosting. Bu monitörü kullanan ve durumdan çok şikayetçi olan var mı? Bakın kullanmayan arkadaşlar yorum yapmasın lütfen bir şekilde kullanmış birisi gaming sırasında rahatsız olup...
Top Bottom