Arama sonuçları: *

1. D

Çözüldü✓ KASA ÇALIŞIYOR AMA MONİTÖRE EKRAN GELMİYOR

Merhaba, ben bilgisayarımı her zamanki gibi kullanmak için açmaya çalıştım ama monitöre ekran gelmedi. Kasa çalışıyordu ama monitörde sinyal yok yazısı ara sıra gelip gidiyordu. Ramlerde bir sıkıntı varmı diye baktım çıkarıp temizledim taktım ama düzelmedi. Bios pilini de çıkarıp taktım ama...
  2. D

Monitörümde Yeşil Ve Kırmızı Pikseller Çıkıyor

Merhaba arkadaşlar. Monitörümde garip bir şekilde bi anda çoğunlukla yeşil ama bazende kırmızı parıldayan pikseller çıkıyor böyle hacker panellerindeki gibi. HDMI kablosunu falan oynatınca düzeliyor ama nafile ne yapsamda ne etsemde tekrar çıkıyor. Bunlar ölü piksel değil bence. Yardımcı...
  3. D

Monitörde Hz Yükseltince Pikseller Çıkıyor

Merhaba arkadaşlar ben 165hz bir monitöre sahibim ama ekran kartım desteklemediği için 120 hz kullanıyorum ve şu sıralar çok olmaya başlayan bir durumla karşılaştım. Monitörde genellikle yeşil ama bazılarıda kırmızı pikseller çıkıyordu. Bunun nedenini anlamamıştım ve ölü piksel testi yapmaya...
  4. D

Monitörde Bir sürü yeşil piksel çıkıyor

Merhaba arkadaşlar benim monitörüm 165 hz ama ekran kartım desteklemediği için 120 hz de kullanıyorum. Ekranımda arada bir sürü yeşil piksel çıkıyor böyle hacker paneli gibi akıp gidiyomuş gibi parlıyorlar. Bence ölü piksel değil önceden bir kere oldu şu sıralarda olmaya başladı niye bilmiyorum...
  5. D

Merhaba arkadaşlar benim monitörüm 165 hz ama ekran kartım desteklemediği için 120 hz de kullanıyorum. Ekranımda arada bir sürü yeşil piksel çıkıyor böyle hacker paneli gibi akıp gidiyomuş gibi parlıyorlar. Bence ölü piksel değil önceden bir kere oldu şu sıralarda olmaya başladı niye bilmiyorum...
  6. D

7. D

Bu monitör alınır mı?

https://www.google.com/aclk?sa=l&ai=DChcSEwil14-IhsOAAxVLFgYAHWm1BkwYABABGgJ3cw&sig=AOD64_21VuJVTofLwU7xyr5Yml7FU-pwIg&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwiu-oiIhsOAAxXFSfEDHaHjByQQww8I2gs&adurl= Arkadaşlar bu monitör iyi mi? Alınır mı?
Top Bottom