Arama sonuçları: *

1. Muhammet Ömer

lg 23.6" 24gl650-b ve JD 24 inç modelı

LG monıtoru almak ıstıyorum ama TN panel olması benı dusunduruyor kullanan varsa gorunut kalıtesındn bıraz bahsedebılır mı acaba JD de ıse VA panel mevcut jd kullananlarda bıraz bahsederlerse sevınırım şimdiden teşekkürler LG...
  2. Muhammet Ömer

1400 TL MONİTOR TAVSİYESİ

Herkese merhaba. Hayırlı aksamlar. 144 hz monitör alıcam ama kararsız kaldım. Butce max 1400-1450 taksıtle alıcagım ıcın bu fıyat. 1ms ıle 4 ms arasındakı fark cok hıssedılır mı tn panel ve va panel arasında ne gıbı farkalr var VA varken TN ye yonelmek sacma mı olur genelde cs ets assetto...
  3. Muhammet Ömer

James Donkey monıtor nasıldır alınır mı ?

herkese hayırlı forumlar monıtor alıcaz gecenlkerdede konu acmıstım ama tekrardan acmak durumunda kaldım 3 monıtor araasında kaldık bunlardan hangısını almak mantıklı olur James Donkey en uygun fıyalı ve ılgımı ceken model asus vıewsonıc...
  4. Muhammet Ömer

Acer KG241QS 23.6" 165Hz 1ms

Herkese iyi forumlar. monitor almak istiyoruz ama kararsızız. asagıda lınkını bıraktıgım monıtoru kullananlar varsa tavsıy edermı. yardımlarını beklıyorum. https://www.hepsiburada.com/acer-kg241qs-23-6-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-um-ux1ee-s01-p-HBV00000RUUJU
Top Bottom