Arama sonuçları: *

1. White_Recon

Maksimum 1700 TL’lik Monitör Arıyorum

Arkadaşıma monitör arıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. Bütçe: 1700₺ • 144 Hz • 1ms • IPS
  2. White_Recon

n11'den AOC 24G2U Aldım

Dostlar link burada: https://www.n11.com/urun/aoc-24g2u-238-144hz-1ms-hdmidisplay-freesync-full-hd-ips-monitor-1280151?magaza=tekramarket#unf-review Mağazaya ve ürünün güzelliği için AOC'ye teşekkür ederim. Aşık oldum... Ek: Ürüne yaptığım yorum.
  3. White_Recon

n11’den 24G2U Aldım

n11’den 1749 TL’ye (6 taksit) AOC 24G2U aldım. En geç 2 gün içinde kargoluyorlar, sanırım en geç Cumartesi günü bana ulaşır. Umarım isteyen herkese çok daha iyileri nasip olur. Alırım bi’ “hayırlı olsun”unuzu. 🤗
  4. White_Recon

n11 AOC 24G2U 144Hz 24” 1ms IPS

İtopya ile ilgili çok fazla şikayet gördüğüm için AOC-24G2U marka-modelli monitörü başka sitelerden araştırmaya başladım. Bu süreçte n11’de 1749₺’ye 3 ve 6 taksit yapan bir mağaza buldum. Mağaza Hakkında: Mağazayı araştırdığımda çok pozitif yorumlar gördüm. Mağazaya soru sordum ve çok ilgili...
  5. White_Recon

Monitör İçin VGA Dönüştürücü

Dostlar yeni monitör alana kadar eski monitörümü kullanacağım. eski monitörüm bayağı eski, 2011 üretimi ve VGA girişi var sadece. Bana VGA’yı DisplayPort’a dönüştüren kablolardan lazım. Mesela bunu buldum, alınır mı...
  6. White_Recon

Gamepower Monitörler

Dostlar, forumda herkes Gamepower monitörlerini -deyimi yerindeyse- gömüyor. Peki forumumuzda Gamepower monitör kullanan yok mu? Bilgi paylaşımı ile daha net fikirler edinebilriz diye düşünüyorum.
  7. White_Recon

İTOPYA DENEYİMLERİNİZ?

İtopya'dan yakın zamanda alışveriş yapmış olan var mı? Lütfen yardımcı olun, 24G2U monitörü almak istiyorum ama İtopya'ya güvenemiyorum.
  8. White_Recon

Bu Sisteme Hangi Monitör Alınmalı?

Sistemim: Ryzen 5 1600AF İşlemci Biostar B450MH Anakart GTX 1660S Ekran Kartı 16GB 3200Mhz RAM Bu sisteme alabileceğim en uygun fiyatlı monitör nedir? Bütçem: 1300 TL Gerekli özellikler: 24" - IPS veya VA Panel
  9. White_Recon

BU MONİTÖR ALINIR MI?

Dostlar, yeni sistemim için monitör arıyorum. 144Hz ve 24" olması benim için çok önemli. Şuanda en uygun fiyatlı olarak bulduğum mınitör budur: ACER 23.6'' ED242QRAbidpx 4ms 144Hz DVI+ HDMI+ Display VA Amd FreeSync Full HD Curved IPS Monitör 978914 Daha iyi önerileriniz varsa öneriye açığım.
  10. White_Recon

144 Hz Monitör Önerisi Yapar Mısınız?

Gamepower GPR24C144 ve Samsung CRG50 Monitörler 24 inch ve 144 Hz değerlerine sahip İkisi de Samsung VA Panel Gamepower 1ms - Samsung 4ms Açıkçası gönlüm Gamepower'dan yana ama sizce hangisini tercih etsem daha mantıklı bir seçim olur?
Top Bottom