Arama sonuçları: *

1. Efe Alper

Monitör Önerisi Lazım

Bütçe 4k civarı ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. İstediğim özellikler 27'' İPS 2k olursa güzel olur ama şart değil Vesa desteği Hz ile işim yok o yüzden 60hz olursada sıkıntı yok.
  2. Efe Alper

27'' İPS Monitör Önerisi

Oyun oynanmayacak 2. ekran olarak kullanılacak. 1080p yeterli bir de veya desteği olması lazım duvara monte edicem. Çok kaliteli bir şey olması önemli değil. Bütçe maksimum 3500 Bunu buldum sizce nasıl...
  3. Efe Alper

27'' Monitör Önerisi

Macbook ile kullanacağım. Tepe-c veya Thunderbolt destekli. 144hz veya 120hz olmasına gerek yok. 60hz yeterli ama bu bütçede 144 varsa o da olur. Bir de vesa desteğine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
  4. Efe Alper

Bu Monitör Ne Kadar Eder?

Asus Vp249qgr monitörüm var. Sizce ne kadar eder? Kutusu yok. Bu yüzden garantiside yok. 1 yıllık
  5. Efe Alper

Dp Kablo Önerisi

Bütçem 50 TL civarı Ben bunu buldum https://www.hepsiburada.com/digitus-dp-to-dp-displayport-baglanti-kablosu-2m-kilit-mekanizma-ak-340100-020-s-p-BS130934?magaza=Tesla Araştırma Ama bazı yorumlarda g-sync açınca renkler soluklaşıyor gibi şeyler yazmış. Çok iyi kablo değil diyorlar. Hatta...
  6. Efe Alper

Asus vp249qgr vs AOC c24g1

Bunlardan hangisi alınır sizce? Genelde valorant oynuyorum. Ekran kartım 1660 super g-sync açabilir miyim? AOC olanı görüntüsünden ve pivot olmasından dolayı istiyorum. Asus' unda özellikleri güzel duruyor. Siz olsanız hangisini alırdınız? AOC ...
  7. Efe Alper

Maks. 1500TL Monitör Önerisi

Monitör önerisi istiyorum. Olması gerekn özellikler: 144hz en fazla 3ms Mümkünse g-sync Fps oyunları oynanacak.
  8. Efe Alper

1. Monitör 144hz, 2. monitör 75hz Sıkıntı olur mu?

Bir yayıncıda gördüm monitör hz leri farklı olunca inputlag oluyormuş. Eğer ben monitörleri bu şekilde yaparsam sıkıntı çıkar mı? Bu inputlag ne oluyor?
  9. Efe Alper

DP Girişi Olan En Ucuz Monitör Önerisi

HDMİ kısmı dolu olduğundan dp arıyorum. Bütçe 900 civarı
  10. Efe Alper

24'' Monitör Önerisi

24'' Olması şart . Bulunamazsa 21.5 '' de olur.
  11. Efe Alper

Bu Kablo Kalite Anlamında İyi Midir?

https://www.trendyol.com/hadron/hd4632-dvi-to-vga-adaptor-m-f-24-1-1080p-p-34004344?boutiqueId=61&merchantId=187448 yoksa böyle bir şey mi almam daha iyi olur...
  12. Efe Alper

Vga to dvi kablo önerisi

Bütçe maksimum 50 TL 2. Monitör için kullanıcam. Sıkıntı çıkartır mı?
  13. Efe Alper

Valorant kasma hissi

Merhaba monitörüm 75hz . Valorant oynarken kasma hissi yaşıyorum. Sizce neden olabilir.Sistemim imzamdaki parçalar. Başka böyle sorun yaşayan var mı ?
  14. Efe Alper

Monitör kaç hz ise ondan fazla göremezsin ??

Herkese merhaba 75hz bir monitörüm var insanlar 75fpsden fazla göremezsin diyolar yani anlayamazsın ancak çok rahat anlaşılıyor oyunlarda 75 e sabitleyince kasma hissiyatı oluyor ancak 144 sabitlendiğinde kasma hissi gidiyor bende mi sıkıntı var yoksa sizde anlayabiliyor musunuz?
  15. Efe Alper

500 TL'ye Monitör Tavsiyesi

400 500 tl arası monitör oyun oynanmayacak 60hz yeterli 400 tl bandında olursa güzel olur
Top Bottom