Arama sonuçları: *

1. MrCodeX

Öneri Nano İps vs İps Hangisi?

Arkadaşlar sistem imzada yazdığı gibi. 2k da alabilirim ama pubg (steam) ve hikayeli oyunlar oynuyorum şuan 144hz ekran kullanıyorum ve 165hz filan kullanmaya gerek yok diye düşündüğümden 2k tercih etmedim. (2k da 165hz üstü pahalı oluyor genelde) Nano ips ve ips arasında çok fark var mı 27inch...
  2. MrCodeX

PC (açılışta) HDMI Kablo ile Görüntü Vermiyor Sonra Veriyor!!

İyi akşamlar arkadaşlar, hdmi kablosu takılyken pc'nin ilk açılması için tuşuna basıyorum pc çalışıyor görüntü vermiyor (Arkada Windows sesi geliyor pc açılıyor). Display kabloyu takıyorum güç tuşuna basıyorum pc açılıyor görüntü geliyor. Pc'ye görüntü gelmişken, display kablosunu çekiyorum...
  3. MrCodeX

Amd Freesync açınca HZ düşmesi

İyi günler arkadaşlar. Monitörden freesync açınca ekran hz'si düşüyor bunu nasıl düzeltebelirim (Freesync açmasam 144hz kullanabiliyorum orda sıkıntı yok). Windowsta 144hz görünüyor ama monitörün ayarlarına girince hz düşük görünüyor. Hdmi 2.0 ve dpi 1.1 ve 1.2 sürümlerini de denedim ama sonuç...
  4. MrCodeX

Freesync Özelliğini 144hz de Kullanmıyorum

İyi akşamlar herkese, Monitörde standart olarak freesync kapalı oluyor bu süreçte ekranımı 144hz de kullanabiliyorum. Monitörümden FreeSynci açtığım zaman Windows da 144hz yazmasına rağmen ekranın ayarlarında 72hz yazıyor ve hafif kasıyormuş gibi oluyor. Ekranı 120hze aldığımda sorun olmuyor her...
  5. MrCodeX

144hz ekran da 60hz Sorunu !!!

Arkadaşlar iyi akşamlar ekran kartı stoku olmadığı şimdilik ucuz 2.el bir ekran kartı aldım. Fakat 144hz olmuyor sadece 60hz görünüyor kart : HD6850 Dual-X GDDR5 2GB 256Bit Driver filan kurdum kart bu kadar mı destekliyor yoksa 144hz yapmanın bir yolu var mı ? Hdmi kablo ile kullanıyorum.
Top Bottom