Arama sonuçları: *

1. H

İstediğim Hz'ye yükseltemiyorum!

Arkadaşlar GT630 ile 144Hz monitör kullanıyorum ancak önceden gelen Hz seçenekleri şimdi yok. HDMI ile bağlıyorum.
  2. H

Eski monitörü 2. monitör olarak kullanma.

Eski vga girişli bir tane monitörüm var onu nasıl 2. monitör olarak kullanabilirim ?
  3. H

Monitörümün hoparlörü çalışmıyor

Arkada hoparlör var ama sesden seçtiğim zaman ses gelmiyor.
  4. H

4K çözünürlük için ideal inç nedir ?

4K çözünürlük için ideal inç nedir ?
  5. H

Monitörün paneline nasıl bakılır ?

Arkadaşımda RM-344 var TFT mi IPS mi olduğunu merak ediyor nasıl bakılabilir kutusu yok.
  6. H

2K 144Hz Monitör önerisi.

Arkadaşlar geçen sistemimi sattım dün yeni pc sipariş ettim. - High power 750 GD - A2000 - Team T-Force Vulcan TUF 3200Mhz 2x8 - TD500 - B450 Pro4 - Ryzen 5 3600 - Asus 5700XT Bu sisteme monitör önerisi RM-344'ü de sattım. Konuyla alakasız ama sistem iyi olmuş mu ?
  7. H

Monitör Driver'ı diye bir şey mi var?

Arkadaşlar ilk defa duyuyorum bu 2 kelimeyi monitör driverı varsa nasıl yapıcam ilk gün aldığımdan beri tak çalıştır kullanıyorum.
  8. H

TN Panel monitörü 1 ms te kullanmak

Arkadaşlar rm 344 144 hz 1ms tn panel monitörüm var bunu 1 ms te nasıl çalıştıracağım
  9. H

144hz 1ms monitörü 1 ms te kullanma

arkadaşlar 1ms monitörüm var ama 7ms de çalışıyor nasıl 1 ms e getirebilirim onu
  10. H

Monitörün Kaç hz çalıştığına nasıl bakılır

sorum başlıkta
  11. H

Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz

Arkadaşlar bu monitör niye bu kadar ucuz ?
  12. H

freesync monitörü g-sync yapma

rampage rm344 monitörüm var dp ile bağlayıp gsync kullanılabilir mi ?
  13. H

freesync monitörü gsync yapmak

arkadaşlar benim freesync destekli monitörüm ve nvidia ekran kartım var displayport ile nvidia denetim masasından gysnc etkinleştirilebilir mi ?
  14. H

rampage rm344 freesync

arkadaşlar şu monitörü https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-23-8-rm-344-led-144hz-vga-2hdmi-dp-flat-pc-oyuncu-monitoru.html g-sync teknolojisi ile kullanabilir miyiiz ?
  15. H

ekran kartı ve monitör uyumu

arkadaşlar bende freesync monitör ve nvidia ekran kartı var kullanılabilir mi beraber
Top Bottom