Arama sonuçları: *

1. BlueLabels

Yardım Yeni monitörümde 2 tane ölü piksel çıktı sizce ne yapmalıyım?

Selamlar günlerdir beklediğim monitörümde ölü piksel çıktı aldığım monitörü link olarak ekledim. Bu ölü pikseller ileride büyür mü daha fazla sorun yaşar mıyım çok ufak nerdeyse anlamadık bile kararsız kaldım https://www.amazon.com.tr/dp/B0CKW6GW1G?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
  2. BlueLabels

Yardım Monitör yan kısmında siyahlık var

Merhaba kardeşim üniversite gittiği için monitörünü ben aldım ama en son o giderken bu şekilde bir şey yoktu diye hatırlıyorum. Şu şekilde bir siyahlık var sizce ne olmuş olabilir
  3. BlueLabels

Televizyon veya Büyük Monitör Önerisi

Merhaba televizyon için 20k monitör için henüz emin olamadığım ama muhtemelen 8kya kadar çıkabileceğim büyük bir şeyler arıyorum. Önceliğim televizyon ona göre örnek verirseniz çok iyi olur arada televizyon izlemelik ama ağırlıklı olarak ps5den oyun oynyacağım ve film seyredebileceğim karanlıkta...
  4. BlueLabels

Yardım 1700TL IPS 144Hz Arıyorum

Dostlar 1700 tl maks arkadaşım için bakınıyoruz da kullandığınız veya şu monitör iyidir üzmez dediğiniz bir monitör varsa yardımcı olur musunuz...
  5. BlueLabels

Laptopu masaüstünün ekranı yapma

dostlar hdmı ile filan bu mümkün mü ? Aynı ağ üstünde programlarla oluyor ama çok stabil değil gibi bu dediğim olay hakkında bilgisi olan varmı vizelerim başlıyor kasa lazım bana
  6. BlueLabels

MSI Optix G241 vs Rampage RM-344

Başımdan geçenler: Dostlar ben uzun zamandır bu incehesapla kavga ediyorum monitörümü yolladım ve bana stoklarda kalmadı diyip zorunlu para iadesi yapmaya çalıştılar başka müşteri hizmetleriyle görüştüm hepsi farklı bir şey söyledi en sonunda olay ortaya çıktı stoklarda yok bu yüzden ya para...
  7. BlueLabels

MSI Optix G241 Ölü piksel ?

Dostlar selam ben bunu ilk aldığım gün de gördüm ama çok dikakt etmedim bugün farklı bir konu daha açılmış orada denk geldim size de sormak istiyorum burda 4 tane ölü piksel yok mu yoksa ben mi yanlış görüyorum
  8. BlueLabels

MSI Optix G241 1080p değil gibi ?

Merhaba dostlar ben uzun süredir laptop kullanıyorum kardeşim kendisine yeni bir sistem topladığında aldığı monitörü bir süre ben kullandım onun bilgisayarı garantiye gittiği için. Kullandığı monitör buydu...
  9. BlueLabels

Yardım MSI Optix G241 Hakkında

Dostlar ben bu monitörü incehesaptan gaming gecesinde 1500TL ye aldım şimdi bakıyorumda bu monitör hakkında hiç bir bilgi yok adam akıllı bir şeyler bulamadım henüz işleme de alınmadı bunu iptal mi etsem çok kararsız kaldım topladığım pc için zaten para lazımdı kardeşimle değişimli kullanırım...
Top Bottom