Arama sonuçları: *

1. Emirhan Akpınar

Çözüldü✓ AOC 24G2U Pivot özelliği var mı?

Merhabalar, sorum basit. Kullanan arkadaşlara sormak istiyorum. AOC 24G2U modelinde Pivot özellik var mı?
  2. Emirhan Akpınar

Çözüldü✓ AOC 24G2U vs. AOC C24G1

Merhabalar, biri IPS diğeri VA Panel Curved özelliğe sahip iki monitör arasında kaldım. Fiyat konusunda VA diğerine nazaran daha ucuz. Fakat ben cevaplarınızı fiyat fark etmeksizin vermenizi istiyorum. Başta yazılımla ilgileniyorum. Uzun süre masa başındayım. Hafif tasarım işlerimde oluyor. FPS...
  3. Emirhan Akpınar

Yardım NVIDIA Tam Ekran Sorunu

Selamlar. 1366x768 monitöre ve NVIDIA 1650 Super ekran kartına sahibim. Intel HD kullanırken ekranımı 1080P yapıp sığdırabiliyordum, denetim masasında öyle bir ayar vardı. Fakat NVIDIA için öyle bir ayar bulamadım, hep taşıyor. Bu yüzden 1366x768 kullanıyorum. Intel'de olduğu gibi bir ayar...
  4. Emirhan Akpınar

Çift Monitör & Perfonmans Farkı

Selamlar, Asus TUF Gaming GTX 1650 Super OC Edition ve i5 10600 işlemciye sahibim. Çift monitör kullanmam perfonmansı etkiler mi? Örneğin bir ekranda oyun, bir ekranda Discord, Chrome veya Masaüstü olacak. Bir ekranda yazılım programım açıkken diğer ekranda Chrome açık olacak gibi. Bilgili...
  5. Emirhan Akpınar

Çözüldü✓ Yeni sistemimi eski monitörümde kullanırsam ne olur?

Selamlar, RTX teknolojili bir sistemde VGA to HDMI ile görüntü sağladığım VGA girişli 5ms 1366x768 çözünürlüklü TN panel 60hz tazeleme hızı olan bir monitör kullanırsam ne olur? Perfonmans kaybı olur mu? Görüntü sağlayabilir miyim? FPS'te değişiklik olur mu?
  6. Emirhan Akpınar

Öneri 2.500₺ Monitör Tavsiyesi

Selamlar, yaklaşık 2.500₺'ye 144 hz 27 inç IPS (isteğe bağlı curved / 2K) bir monitör alınır mı? Öneriniz nelerdir?
Top Bottom