Arama sonuçları: *

1. mehmetalibilgic03

Yardım pc de kulaklıktan ayrı hoparlörden farklı nasıl ses alabilirim?

merhaba forum ailesi yine ve yine yardımınıza ihtiyacım var, iyiki varsınız...Başlıktanda anlaşılacağı üzere win10 pro işletim sistemim var hem kulaklığım takılı hemde televizyonu 2. ekran oalrak kullanıyorum. Televizyondan youtubeden müzik açmak istiyorum kulaklıklada kickte yayın izlemek...
  2. mehmetalibilgic03

Yardım Monitör tercihi - ikisi arasında kaldım

Arasında kaldım ? https://www.epey.com/monitor/karsilastir/931030-933476/msi-g274qpf-e2_aoc-q27g4x/
  3. mehmetalibilgic03

Çözüldü✓ 4K gaming monitör arıyorum

Merhaba arkadaşlar 4k IPS yüksek tazeleme hızına sahip düşük ms li mümkünse gtg tepki süresine sahip kaliteli bişey arıyorum Kısacası 20k bütçe var alabileceğim en iyi 4k gaming monitör hangisi yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim kolay gelsin .. 😊
  4. mehmetalibilgic03

IPS 4k 144 hz Gaming Monitör

Merhaba arkadaşlar böyle bir şey buldum Akakçe de dolaşırken fiyatı cazip geldi nasıl alınır mı YouTube da Türkçe içerik bulamadım Hakkını veriyor mu yani vaadeddiği özelliklerin...
  5. mehmetalibilgic03

Monitör ayarları monster a27

Selamlar forum ailesi yine yardımınıza ihtiyacım var buradaki ayarları nasıl yapmalıyım Mprt kapalı açamıyorum ne yapmalıyım Aynı anda freesync ve mprt acamiyor muyum ? Teşekkür ederim kolay gelsin
  6. mehmetalibilgic03

Çözüldü✓ Monster aryond a27 v1.2 ses sorunu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim model monitör aldım sıfır kendinde speakrs var üzerinde ama sesi çok kısık çok çok az Guncellemem gereken yada indirmem gerek bir şey var mı yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim kolay gelsin İyi olan kazansın FB😊Gs
  7. mehmetalibilgic03

27 inç Gaming curved monitör

Merhaba arkadaşlar En küçük 27 inç ve üzeri olacak şekilde 144hz yada 165 hz 1ms saniyelik curved oyuncu monitörü arıyorum uygun fiyatlı bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim.. Böyle bir şey buldum çok ghost oluyor diyorlar bu fiyata alınır mı? Teşekkür ederim 😊 https://ty.gl/6pyc7g9bvv
Top Bottom