Arama sonuçları: *

1. SorryImSoBussy

Yardım Monitör Önerisi - 240 - 360 hz

Arkadaşlar Asus monitörü kendi kendine ekranda çizgiler ve renk bozulmaları yaratmaya başladı. Bu yüzden yeni bir monitör arayışındayım. Mevcut monitör 165hz ve ips panel. Sizden 10-12k civarında minimum 240hz mak 360hz olacak parasına değen bir monitör önerisi bekliyorum.
  2. SorryImSoBussy

Twisted Minds 27' 260 HZ Aınmalı mı, alınabilir mi?

Selamlar arkadaşlar, Çok konu gördüğüm için biraz araştırdım ve bir süredir 240+ hz geçmeyi düşündüğüm için bu monitörü buldum. Anladığım ve okuduğum kadarıyla panel kalitesi sağlam ve kullananlarda oldukça memnun. Benim korkum Asus marka bir monitörden geçecek olamm ve olabildiğince kaliteli...
  3. SorryImSoBussy

Samsung M7 43" Akıllı Monitör

https://ty.gl/f54mr0andq Linkteki ürün şu an indirimde. 43" 4k va panel bir akıllı monitör. Odamda hem futbol maçları, dizi, film izlemek, hem konsol oyunları oynamak için kullanmayı düşünüyorum. Pc ye ayrıca kendi monitörü var zaten. Kullanan, müdailleri hakkında bilgisi olanlar...
  4. SorryImSoBussy

Öneri Monitör Önerisi - Pivot + IPS

Selamlar herkese, Elimde hali hazırda VG249Q1R monitör var. Çalışmalarımı sürdürebilmek için rahatça bir monitöre daha ihtiyacım var ama ben bunda Bi tık ileri gidip dikte konumlandırılabilen bir monitör arıyorum. Bütçem 5K. İndirimdeyse ve parasını cidden hakediyorsa (Örneğin ana monitör...
  5. SorryImSoBussy

1080p - 60/75Hz Monitör Tavsiyesi

Sevgili DA Forum Üyeleri Merhabalar, Kısa süre önce bir sistem topladım ve bu sisteme en uygun monitörü seçme konusunda problem yaşıyorum. Elimdeki monitör VGA girişli. Ekran kartım ise HDMI. Dönüştürücü kullandım fakat monitör görüntü vermedi. TV'ye bağlıyorum fakat biliyorsunuz ki yasaklar...
Top Bottom