Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Çok fonksiyonlu monitör tutucu

Arkadaşlar boyun fıtığı başladı sanırım doktor da 3 hafta boyunluk yazdı kafam sürekli havada olduğu için oyun oynayamıyorum instagramda görmüştüm sanırım işkence gibi bir sıkıştırma mantığı var monitörü takıp her yöne istediğin açıda tutabiliyorsun bana istediğim yüksekliğe ve açıya...
  2. McQueen95

MONİTÖRE GELEN SALİSELİK SİYAH EKRAN

Rampage rm-165 kullanıyorum cs oynarken çok nadir de olsa göz kırpma hızında ekran siyah oluyor (bazen fps sabit 250 de iken siyah ekran gelip gittiğinde 10 saniyeliğine falan fps 100 e düşüyor ) anında masaüstüne geçip işlemci sıcaklığıma bakıyorum 60 ın üzerine de çıkmamış neyden kaynaklanır bu
  3. McQueen95

Yardım MONİTÖRÜMDEN ÇIT ÇIT SESLER GELİYOR

3 ay önce ramapge rm165 marka bi monitör aldım trendyoldan son 1 aydır oyuna girerken veya pcyi kapattıktan 10 saniye sonra sanki içinde bişey genleşiyormuş gibi çıtırdılar geliyor sizce korkmalı mıyım yoksa olası bi durum mudur ? (garantisi var 2 yıl kadar)
  4. McQueen95

Yardım Rampage RM165 görüntü vermiyor

Arkadaşlar oyun oynarken bahçeme yıldırım düştü şartel attı 15 20 dk sonra şarteli kaldırıp oyun oynamaya devam ettim oyun oynarken arka arkaya elektrik kesintileri yaşadım. Aşağı inip şartele baktıgımda şartel kalkıktı elektrik gitmiştir deyip alt katta oyalanıp üst kata çıktım ve odaya...
Top Bottom