Arama sonuçları: *

1. M

144Hz monitörde 60hz ghosting

Selamlar arkadaşlar, benim problemim şöyle bir olay, ne zaman oyunlarda 60-75FPS'e düşersem oyunlarda özellikle şöyle bir sorun ile karşılaşıyorum; Bunun yüzünden zaten 60Hertz 30'muş gibi hissettiriyor ghosting midir mu yoksa başka birşeyden mi kaynaklanıyor olabilir? Görüntü takılıyor...
  2. M

144HZ kullanıyorum fakat bir oyunda 60FPS'e gelince 30FPS gibi kasıyor?

Selamlar dostlarım, Monitörüm LG 27GL83A-B 2K 144HZ G-Sync bulunan bir monitördür fakat oyunlarda 144HZ almama ramen 60FPS'e inince sanki oyun 30FPS'de çalışıyormuş gibi oluyor. 60HZ'de baya bir sanki 30FPS hissi alıyorum. Önceki monitörümde böyle bir kasma hissiyatı yoktu 60FPS oyunlarda. Bu...
  3. M

LG 27GL83A-B Işık Sızması?

Selamlar dostlarım, yaklaşık birkaç gün önce aldığım LG 27GL83A-B modelli bu monitör siyah yerlerde şu şekilde bir ışık sızması olduğunu tespit ettim. IPS glow sorun değil zaten beklediğim bir durumdu fakat bu ışık sızması çok sıkıntı yaratır mı? Bundan daha önce MSI Optix MAGR274R2 modelli bir...
  4. M

AOC G27G2U/BK Ghosting Sorunu

Merhabalar, Bu monitör yaklaşık 5 gündür elimde. Daha önceden fark etmediğim ama özellikle CS:GO gibi hızlı oyunlarda karşılaştığım bir sorun o da ghosting sorunu oluşuyor. OverDrive ayarlarına tek tek baktım ama ne yaparsam yapayım farkedilmeyecek duruma getiremedim. Bu direk VA panel yüzünden...
  5. M

AOC G27G2U BK 165HZ monitör g-sync flicker sorunu

Merhabalar, daha 3 gün önce aldığım bu monitör'de g-sync'i açınca koyu yerlerde beyaz bir flicker olduğunu fark ettim. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Monitör'ün kendisinden ise değişim için geri yollamam gerek. 14 gün geçdikten sonra çok uğraşılıyor. Ayrıca yakın zamanda bu modeli alıp aynı...
  6. M

Güzel bir monitör FPS'e fark eder mi? Ediyorsa hangi Monitör tercih edilmelidir?

Arkadaşımla çok tartıştığımız bir konu bu aslında. Benim elimde Samsung Sycnmaster 2233 var. Evet biliyorum, Milattan kalma bir monitörden bahsediyoruz. VGA çıkışlı bir monitör kendisi ve bunca zamandır PS4'e VGA to HDMI cihazı ile kullanıyordum. Sonra üniversite için bir bilgisayar almam...
Top Bottom