Arama sonuçları: *

1. M

5300 e kadar limit var.

Beyler 5300 tl ye kadar limit var ana kartım atx ana kart ASUS ROG RYUJIN 360mm sıvı soğutma var kasa önerileriniz var mı ? Td500v2 aklımdaki önerileriniz var mı başka önü mesh olan
  2. M

360mm sıvı soğutma uygun kasa

Beyler farkında olmadan uyar diye 360mm sıvı soğutma aldım ama itopya bu kasaya sığmıyacağını söyledi. Yeni kasa alacam. Tavsiye edebileceğiniz bi kasa var mı ? 360mm soğutma sığacak bi kasa havalandırması iyi olan bi kasa tavsiye ederseniz iyi olur iyi günler
  3. M

perçinli kasaya Psu montaji

Beyler yeni psu aldım. dedim takıyım lan psu nun olduğu yerdeki demiri kasaya perçinlemişler :D vida niye atmamışlar anlamıyorum kasanın 4 tarafına da berçinlemişler nasıl yaparım bunu ben
  4. M

Yeni psu ve montaj öneri ?

Beyler bende şuan thermaltake kasa var 650 w güç kaynağı var yeni güç kaynağı sipariş verdim. acaba sıkıntı olur mu ki yani içine oturmaz veya vida delikleri denk gelmeme gibi bi olay var mı ? yoksa standart hepsi aynı mı ?
  5. M

indirimli psu var mı ?

Beyler indirimli kalitesi psu arıyorum. itopya gibi yerlerde felan inidirmli satılan en az 750 w lik psu var mı bildiğiniz bi firmadan felan da olur.
Top Bottom