Arama sonuçları: *

1. D

Yardım nzxt c750 750w psu hakkında yardım ve cpu güç bağlantısı hakkında yardım

Selamünaleyküm arkadaşlar hayırlı günler. Geçende konu açmıştım ancak bunu yazmayı unuttum. Nzxt c750 adında 750w güç kaynağını satın almıştım. Bu güç kaynağı da yarı modüler bir güç kaynağı. Anlamadığım kısım şu : güç kaynağının arkasında farklı güç çıkışları mevcut altta da fotoğraf...
  2. D

Çözüldü✓ Nzxt C750 750w 80+ Bronze Anakart Pin Hk.

Arkadaşlar merhaba satın almış olduğum Nzxt c750 750w güç kaynağı elime ulaştı. Güç kaynağını inceledim. 24 pin anakart kablosunun 1 pini boş geldi. Youtube da bu güç kaynağının incelemelerini izledim onlar da da 1 pini boş gördüm. Tam bu konulara hakim değilim. Bir de pcie ve diğer kabloların...
  3. D

Çözüldü✓ 600W Psu Öneri veya Tavsiye

Selamünaleyküm arkadaşlar. 600w 80+ bronze sertifikalı ve korumalı psu önerirseniz sevinirim. Sistemimi ileride inşallah intel işlemcili sisteme yükselteceğim. Şuan amd sistem kullanıyorum. Yeni sistemle İntel arc a770 kartını kullanacağım. Hem şimdiki kullandığım sistem için hemde intel...
  4. D

Öneri 600-650w Güç Kaynağı Tavsiye veya Öneri

Selamünaleyküm arkadaşlar. Sorum başlıktaki gibi. Bütçem 1100-1300tl arası. Bu bütçeye göre sağlam korumalı bir psu önerebilirsiniz sevinirim. Bir de işlemci psu uyumu diye bir şey duydum o nasıl oluyor benim bildiğim kadarıyla bütün işlemciler uyumlu olmaz mı psularla ?
Top Bottom