Arama sonuçları: *

1. CYSUS

GT 003 Hakkında

Merhaba; Game tech 003 kasasını kullanan varmı acaba rgb lerin rengini değistirme yada kapatıp acma gibi bi olanağa sahipmiyiz bilen birisi yardımcı olabılırmı
  2. CYSUS

1600 AF + 1660 Super için PSU önerebilir misiniz?

Merhaba; R5 1600 AF GTX 1660 SUPER li bi sistem topladım sadece psu kaldı cok kararsızım bütce kalmadı yardımcı olursanız sevinirim bütce (300-400)
  3. CYSUS

PSU İNDİRİM HAKKINDA

MERHABA; 650 W PSU ALICAM FSP NİNKİNİ ALICAKTIM AMA BU İNDİRİME GİRDİ ALAYIMMI SİZCE ? FSP Mİ BUMU ? https://www.incehesap.com/xigmatek-en42654-x-power-650w-power-supply-fiyati-44333/
  4. CYSUS

600 W PSU HAKKINDA

Merhaba; 600 W PSU Önerisi olan varmı acaba fiyat performans 250 yede psu var 500 ede bütce kısıtlı
  5. CYSUS

RGB Renk Kontrolü hakkında

Merhaba Gametech gt 003 model rgb kasa alıcam fakat kasanın rgb renklerini değistirme acma ve kapama icin kumanda mevcut değil sistemin kurulu olucagı anakart Gigabayte B450M bu anakartla rgb yi kapatıp acma ve renk değistirme gibi v.s islemleri yapabilirmiyim.
  6. CYSUS

PSU Hakkında

Arkadaslar r5 1600 af gtx 1660 lı pc toplucamda psu yu karar veremedim bazı markalardan uzak durun dıyolar fiyat performans olarak hangi psu yu önerirsiniz link atarsanız sevinirim
Top Bottom