Arama sonuçları: *

1. Xpertronic

Thermaltake v200 kasasını mesh yapma

Arkadaşlar ön plastik yeri 2 parçadan oluşuyor iç kısmında vidaları var siyah küçük 3 adet onları sökünce dışa doğru hafif baskı uygulayarak çıkarabiliyorsunuz daha sonra ben sineklik tülü aldım ileride toz filtresi alacağım onunla değiştireceğim. Silikon bant ile yapıştırdım ve kasam şu an mesh...
  2. Xpertronic

Thermaltake v200 psu'su nasıldır ?

Arkadaşlar PSU çok mu kötü acaba orta seviyemi kasa ile dahili gelen bilen var mı kasanın hava akışı kötü evet ön plastik yerine delikler açıp mesh yapacağım PSU hakkında bilgisi olan var mı ?
  3. Xpertronic

Kasa iç Tozlarının Temizlenmesi Hakkında

Arkadaşlar fön makinesinin soğuk üfüren yeriyle içeriğinde ki tozları temizlemek herhangi bir yerine zarar verir mi ?
  4. Xpertronic

Bilgisayar kapalı iken klavye mouse rgb yanıyor

Arkadaşlar pc yi kapatıyorum fanlar falan sönüyor ama mesela klavye tuşuna basınca rgb yanıyor mouse oynatınca rgb yanıyor yani çalışıyor bilgisayar kapanmamış mi oluyor ? Veya içinde enerji mi kalıyor fişini çekeyim mi her kapatmam da yoksa böyle dursa bir sıkıntı olur mu?
  5. Xpertronic

Thermaltake v200 Fan Hakkında

Arkadaşlar kasanın üzerinde 2 adet 120mm fan yeri var boşta oraya rgbli güzel bir görüntü ve soğutma için 2 adet fan alacağım fan önerir misiniz ? Birde bunları takıp çalıştırmak için neler yapacağım fan takımı hakkında bir video var mı ? bakıp yapabileceğim ne nereye takılır vs. gibi. Şimdiden...
Top Bottom