Arama sonuçları: *

1. E

Ekran kartı sabitleme

Hazır sistem aldım elime ulaştı fakat ekran kartını taktığımda kasanın arkasındaki sabitleme demirlerini bulamadim anakart kutusunun içinde de yok. İlk 3 sabitleme demiri yok sadece vidayla sabitlesem yeter mi?
  2. E

Hangi kasayı tercih etmeliyim

İncehesaptan hazır sistem aldım sistemim rx 5600xt r5 3500x falan var. Kasa seçeneklerinde maalesef ya gamepower horizon ya da frisby fc9320g kasası var psu ları beni korkutuyor 3 4 aya kalmaz değiştiririm. Sizin fikriniz nedir hangisini tercih etmeliyim
  3. E

Orta Seviye Sisteme Kasa önerisi

Başka model yok maalesef mecbur ikisinden biri sistemim rx5600xt r5 3500x b450 anakart falan
  4. E

Gamepower PC kasası

İncehesaptan hazır sistem aldım. Sistem rx5600xt r5 3500x b450 anakart falan var. Kasa frisby fc 9320g psu suda 2 kasa markası çeşidi var diğeri gamepower horizon başka marka yok hangisini alıyım psu yu fazla geçmeden değişirim muhtmelen
  5. E

Gamepower psu

İncehesaptan hazır sistem sipariş ettim sistemim rx5600 xt r5 3500x ama kasa çeşitleri ya gamepower ya da frisby. İlk kasa gamepower horizon 2. Kasa frisby fc 9320g. Psu ları beni korkutuyor kullanan var mı sizce hangisini alıyım yardımcı olur musunuz ?
  6. E

Frisby psu

Sistem sipariş ettim rx5600 xt r5 3500x var. Kasasının soğutması fena değil ama markası frisby kasa daha elime ulaşmadı 600watt psu su var. Frisby çok sıkıntı çıkarır mı kullanan var mı ? Kasanın modeli frisby fc 9320g
Top Bottom