Arama sonuçları: *

1. Alina

Yardım Bu fanları nasıl çıkartırım ?

Kasa gamebooster GB-L6 Ön üst fan bozuk bu nedenle çıkartmam lazım ama çıkartacak bir yer yok ön kapalı arka kapalı. Nasıl çıkartabilirim. 1601409698 Aslında ön kısmı tamamen çıkartabilsem sorun çözülür ama kırarım diye korkuyorum. Sizce kolayca gelirmi ?
  2. Alina

Yardım Gamebooster GB-L6 ya gigabyte GTX 1660 superi takabilen var mı ?

Birkaç kişi bu sorunu yaşamıştı ve bende DA-3 elime ulaşınca kasa hasarlı geldi ve değişim istedik ama 2 gün bizde kaldı o süreçte takmayı denediğimde girmiyordu kasanın slot kısmı sanki çok geride gibiydi ve girmesi imkansızdı , sizce bu anlamsız sorun neyden kaynaklanıyor ?
  3. Alina

Gamebooster GB-L6 nasıl bir kasa ?

Kullanan kişiler yazarsa sevinirim Bildiğiniz üzere DA-3 kargoda hasar almıştı ve değişim için gönderdik ve hala bekletiyorlar . Bu kasayı kullananlar deneyimlerini yazabilir mi ?
  4. Alina

Gamebooster GB-L6 hakkında

Sizce Gb-L6 iyi bir kasa mı ? Bildiğiniz üzere DA-3 te var ve bana hasarlı olarak gelmişti. Kullananlar deneyimlerini aktarırsa sevinirim.
  5. Alina

Uzay montaj bilgisayar kullanmak hakkında

Uzay montaj bilgisayar kullanmanın dezavantajları nelerdir ? Uzay montaj kullanan kişiler deneyimlerini yazabilir mi ?
  6. Alina

5500XT İçin Kaç watt PSU lazım?

Ryzen 3 3100 ve rx 5500 xt için kaç watt psu kullanmalıyım.
  7. Alina

Hangi kasa alınmalı

Merhaba Yakın zamanda bilgisayar toplamaya karar verdim ve kasa konusunda kararsız kaldım hatta bir ara kasasız yani uzay montaj kullanmaya karar verdim. Sizden isteğim psu lu 500 TL'ye kadar Psu suz ise 300 TL'ye kadar bir kasa önermeniz . ( Eğer iyi bir kasaysa fiyatı önemli değil siz...
Top Bottom