Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Acil yardım kasamın öndeki en alt fanı diger on iki fandan yavas donuyor

Dostlarım kasam corsair spec delta rgb Da sistem 4 aldim geldi kasanin ondeki 3 rgb fanindan en alttaki diger 2 fana gore yavas donuyor napmaliyim yada goz yanolgisi gibi bir sey mi bu simdiden saolun Kasanın videosu
  2. S

Dostlarim kasamin on en alt fani yavas donuyor

Da sistem 4 aldim corsair spec delta rgb kasasi var ondeki en alt fan diger 2 fandan yavas donuyor neden bi bilginiz varmi bozukmu? 1607538084 Buraya tiklayin videosu var
  3. S

Arkadaşlar lütfen yardım kasa fani digerlerinden yavas

Dostlarim da sisten 4 aldim corsair spec delta rgb kasasi var ondeki en alt fan diger iki fandan yavas donuyor bozuk mu napmaliyim
  4. S

Corsair spec delta rgb 550w VS cooler master MB311L rgb 600w

Bu 2 kasadan hangisinin hava aküşı daha iyi ve hangisinin psu su iyi hangisini almalıyım
  5. S

Ccoler maater psu Alınır mı?

Coolar master 600w psu lu bi kasa alicam Alınır mı? 1606285280 4 fanli kasami iyi 3 fan ama ondeki 2 fan buyuk olmasimi
  6. S

Dostlarım bu kasayı ve psu yu incelermisiniz bana sıkıntı çıkarırmı

Dostlarım kasanın psu suna kötü diyenler oldu ama bütçem kısıtlı sizce patlarmı yada sistemi yakarmı %kaç ihtimalle bunlardan biri olur sizce bu gibi sıkıntılarla karsılasırmıyım Kasa ve psu: https://www.itopya.com/power-boost-vk-p3302b-500w-argb-strip-usb-30-mid-tower-kasa/
  7. S

Ucuz kasa+psu önerisi lütfen

Ucuz kasa+psu önerir misiniz? c4 olmasın :D
Top Bottom