Arama sonuçları: *

1. C

Gskill trident z ve ml240l ile uyumlu kasa önerisi

Merhaba arkadaşlar ml240l soğutucumu eski kasamda üst kısma monte edemiyordum bu yüzden yeni kasa almak istiyorum aklımda 2 model var birisi h500 diğeri td500 mesh , ramlerimin yüksekliği 4.4 cm bu iki kasaya radyötörü üst kısma takmak şartıyla uyar mı acaba tecrübeli arkadaşlardan yardım rica...
  2. C

Ml240L soğutuculu sistem için Corsair 4000D Airflow uyumlu olur mu?

Merhaba arkadaşlar sistemim şu şekilde x570-e 5900x ml 240l sıvı soğutma gskıl trıdent z dual ram Corsairin 4000d airflow model kasasını almayı düşünüyorum, kasa üst kısmına sıvı soğutmayı montajlayabilir miyim acaba? ramlere değermi bilmiyorum, daha önce aerecool qurtz revo kasa ve b450...
  3. C

Yardım 240MM Sıvı soğutucuyu takabileceğim kasa önerisi

Merhaba arkadaşlar cm ml240l sıvı soğutucu ve gskill triden z ramim var mevcut kasamda sıvı soğutmayı üste takamıyorum çünkü üste sıvı soğutmayı takınca ramlerin 5 cm daha aşağıda olması gerekiyor bana sıvı soğutmayı yukarıda takabileceğim mesh ve psusuz kasa önerebilecek tecrübeli bilgili...
  4. C

Sistemime kasa tavsiyesi arıyorum

Merhaba arkadaşlar sistemim şu şekilde -Ryzen 3800x -Palit game rock oc 3080 -B450m tomahawk max -Gskıll trıdent z neo dual 16 gb bellek -Xpg ışıklı mışıklı m2 ssd -Cm ml240l sıvı sogutucu Bütün parçalar rgbli arkadaşlar büyük ferah rgbli bir kasa arıyorum elimde psu var psusuz kasa olsun...
Top Bottom