Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Msı Mpg Gungnır 111R AuraSync destekliyor mu ?

arkadaşlar kasayı aşırı ucuza buldumda bende asus anakart var ledleri kontrol etmek için aurasync kullanabilir miyim yoksa msi anakart şart mı ?
  2. TeknoPiyon

Asus tuf gt301 VS Gamepower Warcry

Sizce hangisi ?
  3. TeknoPiyon

MD4 alanların kasasındaki led tuşu çalışıyor mu Rampage Zuko

arkadaşlar md4 ile gelen rampage zuko kasasında üstte bulunan led tuşu çalışıyor mu sizlerde acaba çünkü bende çalışmıyor rampage zuko sizlerde de böyle bir sorun bulunuyor mu ?
  4. TeknoPiyon

Yardım Rampage ZUKO (MD4) Kasa Led tuşuna basıyorum ama ledler sönmüyor

arkadaşlar itopyadan Rampage ZUKO 4x140MM Fanlı Gaming Kasa ile hazır sistem aldım ancak led tuşuna bastığım halde ledler ne değişiyor ne sönüyor napmam lazım acaba?
  5. TeknoPiyon

Kaliteli iyi bir 650w psu (6700xt veya 3060 için)

arkadaşlar bu 2 ekran kartı için kaliteli bir psu önerir misiniz? bütçe 900 tl
  6. TeknoPiyon

Vatan'da satılan hangi psu alınır ?

arkadaşlar vatandan psu alıcam fakat hangi psu yu alıcağımda kararsızım vatan olması şart bu yüzden vatandan bakarsanız sevinirim vatan psu bundan hangisi alınır sizce
  7. TeknoPiyon

700 TL kasa tavsiyesi

arkadaşlar üst paneli destekliyorsa 360mm sıvı soğutma destekleyebilen mesh hava sürkilasyonu yüksek olan bir kasa tavsiyesi alabilir miyim
  8. TeknoPiyon

GAMEBOOSTER GB-G5180B Alınır mı?

https://www.itopya.com/gamebooster-gb-g5180b-argb-600w-80-usb-30-mid-tower-kasa/ linki bu arkadaşlar alınır mı alınmaz mı sizce
  9. TeknoPiyon

360 mm SıvıSoğutma destekleyen kasa önerisi

arkadaşlar 1000 tl bütçe ile 650w lık kasa ve psu önerir misiniz?
  10. TeknoPiyon

FSP FSP500-60AHBC 500W Güç Kaynağı Alınır mı?

arkadaşlar sorum başlıktadır alınır mı alınmazmı siz söyleyin hazır sistemden alıcam bu yüzden değiştiremiyorum fakat elimde bulunan corsair 650 ile değiştiricem geldiğinde bir sorunu varsa yoksa kendime dizdiğim sistemde kullanıcam
  11. TeknoPiyon

rgb sleev nerden bulabilirim

abdullah abinin bir videosunda beyaz renk geçişi olan bir sleev görmüştüm onu nerden bulabilirim
  12. TeknoPiyon

500 600 tl bandında kasa önerisi

kaliteli malzemeden üretilmiş 500 600 tl bandında kasa arıyorum
  13. TeknoPiyon

800 tl bütçe 650w 80+ veya üstü kaliteli psu

konuyu biliyosunuz gerisi ellerinizle yazıcağınız marka ve modellerde
Top Bottom