Arama sonuçları: *

1. O

Asus tuf 450B psu cızırtı sesi

Merhaba psuma hangi kabloyu takarsam takayım cızırtı ve çıt sesi geliyor cızırtı sorunu kabloyla biraz oynayarak duzeltebiliyorum fakat çıt sesi asla düzelmiyor PC kapalıyken hatta psumun anahtarı kapalıyken bile bu sesi alıyorum sorunu nedir
  2. O

Asus tuf 450B psu çıt sesi

Arkadaşlar merhaba psuyu alalı 3 gün oldu dikkatimi çeken powerdan çıt sesi geliyor oyun oynarken bir sıkıntı vb yok sadece merak ediyorum sorununu aynen çıt sesi geliyor belli aralığı yok ses kaydı alamadım sistem özellikleri i39100f rx570 16gb ram
  3. O

Asus Tuf 450w PSU Saphirre Rx570

Asus Tuf 450w rx570 e uyarmı veya Corsair CV550 pin hakkında nasıl bilgi alacağım bilmiyorum yardım.
  4. O

700 - 800 TL psu önerisi

Merhaba 700-800 TL civarında bir PSU arıyorum sorunsuz bir model önerirseniz sevinirim fazla ses yapmaması özellikle güvenli satıcılar olsun Sistemimin Özellikleri •İ3 9100F •Sapphire rx570 4GB pulse •8x2 16GB ram •250gb ssd
  5. O

Fsp performance series 550w vs Fsp hydro K 500w

Selam alışveris sitelerinde hv pro modelini arattığım zaman Fsp performance series diye bir ürün çıkıyor aynı ürün olduğundan emin değilim birde fsp hydro k 500w var hangisini almalıyım
  6. O

PC için PSU önerisi alabilirmiyim

Arkadaşlar sistem özelliklerimi yazacağım lütfen kendi kullandığınız powerlerdan da örnek verin ve tecrübelerinizi anlatın İşlemci i3-9100f Ekran kartı RX570 sapphiere 4GB Ram 16 gb C4 önermeyiniz lütfen iyi forumlar
  7. O

Merhaba arkadaşlar rx570 i3 9100f için 500w hadron PSU aldım

Eski PSU patlamış idi 450 w everese böyle rgb li falan modelini bilmiyorum şimdi bilgisayarcı PC ye 500w PSU taktı bende kurtarır herhalde dedim evde çalıştırmaya korkar hale geldim simdi bu PSU üstünde şunlar yazıyor; Bu PSU i3 9100f 8gb ram ve rx570 4gb uyarmı klavye ve fare ışık için PSU...
Top Bottom