Arama sonuçları: *

1. Verkasha

Yardım Rival 3 Nasıl Macro Atanır

Merhaba Yakın Zamanda Rival 3 Mouse Aldımda Sol Tarafda 2 Tane Macro Atama Tuşu Var Nasıl Dpi Arttırma Ve Azaltma Macrosu Atayabilirim
  2. Verkasha

Yardım SteelSeries Rival 3 De Problem Yaşıyorum Yardım Edermisiniz

Başlıkdada Gördüğünüz Gibi SteelSeries Rival 3 Aldım Lakin Mouse da Logonun Olduğu Kısımda Bazı Renk Geçişlerinde Titreme Oluyor Vede Sol Click Çok Kusursuz Tık Diye Bir Ses Çıkarırken Sanki Sağ Click Biraz Gıcırdıyor Gibi 2 Clickin Basma Hissiyatı Aynı Değil
  3. Verkasha

Yardım Steelseries Rival 3 mü Yoksa Logitech G203 mü ?

Merhabalar , Ben bu 2 mouse arasında kaldım sonunda logitech g203 de karar kıldım fakat o günün akşamı almak için internete bakınca 269 tl olan g203 bir anda 350 olmuştu bende mecburen rival 3 ü aldım ama sipariş verdikden 4-5 saat sonra fiyatı birdaha düşmüşdü benim sormak istediğim sizce...
  4. Verkasha

Logitech g102 ile g203 arasındaki fark nedir ?

Logitech 203 almayı düşünüyordum ama baktımki g102 çok daha uygun fiyatlı bende anlamadım neden diğeri daha uygun rica etsem bana aradaki farkı söylermisiniz . Ve de Mousepad Önerebilirseniz Sevinirim
  5. Verkasha

200-250 TL f/p Mouse Önerisi

Merhaba Bu Benim İlk Mesajım Ve Şey Sormak İstedim Arkadaşıma Bana Bu Fiyat Aralığında Kaliteli Bir f/p Mouse Bulabilirmisin Dedim Bakabilririm Ama Sende Bak Dedi DA Forumunda Baya İnidirmler Oluyor Dedi Atuyorum 450 tl lik Mouse 200-250 lere Düşüyorm Dedi İlk Olarak Bu İndirimleri Nasıl...
Top Bottom