Arama sonuçları: *

1. furkangorur

cam skatez kullanılır mı?

m800 pro kullanıyorum cam skatez taksam alışır mıym diye korkuyorum çünkü camı söksem son yedek padı kullanmış olacagım. Cam skatez takınca mouse hassasiyetini falan mı düşürüyoruz? ben 600 dpi oyun içi valorant(0.3)-cod mw(0.5) dpi kullanıyorum cam takarsam daha da mı düşürmem gerek?
  2. furkangorur

Cam Skatez vs PTFE (Hangisi iyi?)

M800 pro kullanıyorum hayatımda hiç cam skatez kullanmadım. Yedek PTFE skatez de var şimdi cam takıp beğenmezsem yedeği kullanmam lazım yedekte yıpranırsa vay halime 😅 2si arasındaki fark nedir ve hangisi iyi. 90x40 ince mousepad kullanıyorum
  3. furkangorur

deluxe m800 pro da bu özellikler ne işe yarar?

Mouse LOD Height nedir? 1mm yaptıgımda mousepadsizde çok iyi kullanıyorum ama mousepad ile kaç olmalı? 1000hz ile 125hz arasında ne gibi farklar var? daha önceki 3 farem steelseries Rival 3 wireless di böyle özellik yoktu. birde bu nedir kaç olmalı?
  4. furkangorur

Delux M800 Pro yu nasıl bilirsiniz?

Arkadaşlar bunu aldım ürünü denemedim daha. 2 tane yedek şey çıktı işte fare altına koyuyorsunuz biri cam diğeri normal. Benim anlamadığım nokta bu fare wireless ama pil takacak yeri bulamadım. Kablosu ile mi şarj oluyor? Birde USB çevirici çıktı kullanım amacı nedir bu fare için?
  5. furkangorur

cs2 bilgisayarımı bozuyor?

bu sorun sadece cs2 de yaşanıyor. steelseries rival 3 kullanıyorum wireless modeli. CS 2 de oyunum bitiyor ve cs 2 ana ekranına geçtiğim anda mouse ile bağlantım kopuyor. 2-3 dakika ugraşıyorum tekrar bağlanması için. Sebebi nedir? sadece cs2 de oyun bittikten sonra ki ekranda ana sayfaya...
  6. furkangorur

Kablosuz kablolu mouse önerisi

Arkadaşlar fps oyunu oynarken mouse yi sürekli 1cm falan kaldırıp indiriyorum. Steelseries rival 3 wireless kullandığım zaman kaldırdığım da imlec haraket etmiyordu. Tam bunun gibi bir mouse arıyorum. Kablolu kullandığım da 1cm kaldırıp sağa sola oynatsam dahi imlec titriyor ya da kayıyordu...
Top Bottom