Arama sonuçları: *

1. B

Performax xotran switch değişimi.

Kendime 100-200 lira arasında yedek fare almak istiyorum. Bu bütçede 3327 bulunduran xotrandan başka fare yok biliyorum. Xotran alacağım ama kafama takılan bir soru var. Bu xotranda omron switch vardı ben wraith esportstan kailh gm 4.0 alıp lehim ile switch değişimini yapsam nasıl olur? Ayrıca...
  2. B

M808 vs gigabyte aorus m2

Fareleri almayacağım bu konuyu daha çok fikir alışverişi yapmak için açtım. Bu fiyatta bir fare alacak olsam mm720 alırdım şahsen. Amazonda 520 lira. Fiyattan bağımsız olarak soruyorum. Hangisi daha iyi. Fiyat olarak m808 gün içinde 100 tl zam yedi. Daha bu sabah 380 tl fiyatındaydı...
  3. B

Steelseries prime alınır mı

Bugün internet kafede SteelSeries Prime faresini deneme şansım oldu. Shape ve coating olarak çok tatmin oldum diyebilirim. Kafama takılan birkaç sorum var onları sıralayayayım. 1)benim kullandığım fare neonoir olan sınırlı versiyonuydu coating olarak düz siyah renk fareden farkı var mıdır...
  4. B

Steelseries Prime alınır mı?

Bugün internet kafede SteelSeries Prime faresini deneme şansım oldu. Shape ve coating olarak çok tatmin oldum diyebilirim. Kafama takılan birkaç sorum var onları sıralayayayım. 1)benim kullandığım fare neonoir olan sınırlı versiyonuydu coating olarak düz siyah renk fareden farkı var mıdır...
Top Bottom