Arama sonuçları: *

1. C

mousepad temizliği (X-Raypad Aqua Control Zero)

X-Raypad Aqua Control Zero mouse pad kullanıyorum daha önce hiç temizlemedim nasıl temizlemem gerekiyor temizlerken dikkat etmem gereken bir şey var mı
  2. C

Çözüldü✓ lamzu atlantis mini pro 4k uygunluğu

17x9 el ölçüsüne sahibim uygun mudur el yapıma göre (fingertip)
  3. C

Çözüldü✓ lamzu atlantis mini 4k - aqua control zero

şöyle bir satın alım gerçekleştirdim fakat fikirlerinizi almak istiyorum pişman eder mi mantıklı bir harcamam mı olmuş bu fiyata daha iyisi olur mu ?
  4. C

Çözüldü✓ Razer Viper V2 Pro ve Mousepad

Merhaba arkadaşlar 2 tane sorum olacak öncelikle viper v2 pro fiyatı bandında daha iyi özellikler taşıyan bir mouse var mıdır önerileriniz nelerdir ikincisi de eğer ki fikrim değişmezse viper v2 pro alacağım ve ona uygun kaliteli bir mousepad arıyorum teşekkürler
  5. C

Çözüldü✓ Mousepad Önerisi - logitech g pro x superlight

gpx superlight almayı düşünüyorum mouse ped olarak ne önerirsiniz
  6. C

Çözüldü✓ 3000₺ mouse önerisi.

Merhaba öncelikle güncel olarak rival 3 kullanıyorum mouse olarak ama oynadığım oyunlarda sergileyebileceğim performansın altında performans sergiliyormuşum gibi hissiyat veriyor bu nedenle çok daha iyi bir mouseye geçmek istiyorum forumlarda biraz gezdim ve bu fiyat bandında kimisi logitech g...
  7. C

Çözüldü✓ 3000 TL'YE KADAR mouse

GÜNCEL OLARAK KULLANDIĞIM mouse RIVAL 3 VE IYI BIR mouseYE GECMEK ISTIYORUM VALORANT VE LOL OYNUYORUM COGUNLUKLA VE TUTUS SEKLIM FINGERTIP
  8. C

Çözüldü✓ Razer deathadder v3 pro alınır mı?

alınır mı bu fiyat bandında daha iyisi var mı (claw)
  9. C

Çözüldü✓ 1500tl civarı mouse önerisi

fiyat bir tık aşabilir genellikle fps oyunları oynuyorum tutuş şeklim claw
  10. C

Çözüldü✓ 1500 TL mouse ÖNERİSİ

FİYAT BİR TIK GEÇEBİLİR KULLANDIĞIM mouse RIVAL 3 (CLAW)
  11. C

Çözüldü✓ 1000-1500 TL mouse ÖNERİSİ

1000 VE 1500 TL ARASI mouse ARIYORUM GENELLİKLE FPS OYUNLARI OYNUYORUM ELİMİN BOYU ORTA
Top Bottom