Arama sonuçları: *

1. A

Farem hızlı dönüş yaptığımda duruyor

fare hızlı dönüşlerde tak diye duruyor yavaş kontollü dönüşlerde sıkıntı yok fakat oyunlarda ani haraketlerde takılmalar oluyor sürekli yavaş dönüş yapıyorum ne yaptıysam çözüme ulaşamadım 1628155884 helpp meee
  2. A

Yardım Mouse hızlı cevirdigimde takılıyor donuyor

Mouseyi hızlı çevirdiğimde takılıyor eski mousem de böyle bi sorun yoktu (logitech g300) dedim eskidi herhalde asus cerberus aldım sıfır ürün aynı sorun ondada oldu demekki mouse ile ilgili değil neden olabilir? 2 farklı mouspadda denedim + yıkadım
  3. A

Yardım Mouseyi hızlı çevirince takılıyor

Mousemi hızlı çevirdiğimde takılıyordu logitech g300 mouse ile kaynaklı sandım evde test etmek amaçlı everest dandik sensörlü mousede test ettim aynı sorun ondada vardı ama ben daha once kullanıyordum o mouseyi hafif laglı calısıyordu ama takılma olmuyordu neyse dedim adam akıllı bir mouse alim...
  4. A

Yardım Daha yeni aldıgım mouse hızlı çevirince takılıyor

Arkadaşlar mouse ile ilgili bi sorun oldugunu sanmıyorum neyden kaynaklı olabılır logitech g300 kullanıyordum mouseyi hızlı çevirince takılmaya başladı evde dandik sensörlü bi everest vardı onla deneyim dedim aynı sorun ondada oldu cs valorant herhangi bi oyuna giriyorum mouseyi çevirdigimde...
Top Bottom