Arama sonuçları: *

1. Alina

Mouse pad ne kadar önemli ve gerekli ?

Soru yukarıda , herkes kendi fikrini nedeni ile beraber belirtsin.
  2. Alina

Yardım Logitech G102 lightsync 169 TL

Çok kararsız kaldım o fiyata gamepower icarus ve rampage flare var sizce hangisi daha iyi . G102 nin küçük olduğu söyleniyor . - NEDENİ İLE BELİRTİNİZ - 1603529700 Alınır yazıp geçmeyin , nedenini söyleyin.
  3. Alina

170 TL'ye Logitech g102 mı yoksa gaming gecesinden James Donkey 325 mı ?

170 TL'ye Logitech g102 mı yoksa gaming gecesinden James Donkey 325 mı ? Çok kararsızım çok
  4. Alina

Logitech g102 vs gamepower icarus ( NEDENLERİNİ İLE BİRLİKTE )

Çok kararsızım sizce hangisi alınmalı ?
  5. Alina

Adata infarex m10 + RGB mouse pad 210 TL

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-adata-infarex-m10-mouse-infarex-r10-rgb-mouse-pad-fiyati,197894749.html Fiyat baya uygun geldi fakat mouse nasıl bilmiyorum , bilgilendirirseniz sevinirim.
  6. Alina

Öneri Logitech g102 lightsync 170 TL ye düştü alınır mı ?

Evet arkadaşlar fiyatı şuan gayet iyi sizce alınır mı ? Ben gamepower icarus yada rampage sniper la flare i düşünüyordum . Bu mouse un sensörü daha mı iyi ? Bu gece incehesap indirimi var orda başka bir mouse görürsem alacağım zaten.
  7. Alina

Logitech g102 lightsync nasıl ?

Aklımda rampage sniper ( Logitech e çok benziyor ) ve gamepower icarus vardı ama Logitech g102 nin nerdeyse aynı fiyatta olduğunu görünce onu almaya karar verdim. İçlerinde kullanılan sensörler nelerdir. Ramoage ve icarus takı pmw3325 diye biliyorum ama Logitech i bilmiyorum.
  8. Alina

160 TL fiyata sahip mouse önerisi

Şuan aklımda gamepower icarus var eğer bildiğiniz başka mouselar var ise önerirseniz sevinirim. 1603123744[/automerg lol oynamıyorum , daha çok CS go , Cod modern warfare (warzone) , Battlefield 5 gibi oyunlar oynuyorum 1603123805 En çok CS go , Cod warzone ve hikayeli oyunları oynayacağım
  9. Alina

Öneri 200 TL altında mouse önerisi

En fazla 200 TL vermek istiyorum bu fiyat bandında rampage sniper yada gamepower icarus var aklımda.
  10. Alina

Logitech gamepad ile sistemi kullanmak

DA-3 için başlangıçta ekipmana çok para vermek istemiyorum bu nedenle sadece gamepad ile sistemi başlatabilir miyim ?
Top Bottom