Arama sonuçları: *

1. Rotangar

Mousepad önerir misiniz?

Trendyolda xrades ve porge gibi bilindik markalar var ama amazonda yok.Amazondan çnerebileceğiniz mouse pad varmı. 80x30 boyutunda
  2. Rotangar

Yardım Bu mousepadlerden hangisini alayım ?

Beyaz mousepad arıyordum hangisini alayım. Biri desenli diğeri düz ama gri renk.Gri olanda rgb var geceleyin siyah gibi duruyormuş yorumlardaki fotoğraflarda var. https://www.trendyol.com/porge/90x40-mouse-pad-xxl-buyuk-oyuncu-mousepad-p-145913574...
  3. Rotangar

Mousepad(70x30) önerebilir misiniz? ?

Soru başlıkta var
  4. Rotangar

Razer basilisk v2 iyi mi ?

Sinerjiden indirimde sipariş ettim sizce nasıl mouse.İyi yapmışmıyım.Kendi mosem rampage sector.
  5. Rotangar

Bu mouse padi alayımmı

Daha geçen gamepower gp 700 alacaktım indirimli 130 du şuan indirimli hali 200 TL olmuş hemde 2 günde.O yüzden itopyada indirime giren Rampage MP-22 bu mouse padi almayı düşünüyorum.Rgb olmasını istiyorum sizce alınır mı?
  6. Rotangar

Bu mouse pad alınır mı?

Daha geçen gamepower gp 700 alacaktım indirimli 130 du şuan indirimli hali 200 tl olmuş hemde 2 günde.O yüzden itopyada indirime giren Rampage MP-22 bu mouse padi almayı düşünüyorum.Rgb olmasını istiyorum sizce alınır mı?
  7. Rotangar

rampage smx-r90 sector alınır mı?

Bu mouseyi almayı düşünüyorum ztn şikayet varda 1 tane sikayeti var.Sensörü baya iyiymiş diyorlar.Dpi da yeterli.Fiyatı aşırı uygun.Tek sorun rampage olması.Ama fiyatına gore cok iyi sizce alayımmı.
  8. Rotangar

Monster ürünleri karne indirimine girermi?

Monster pusat v8 alacağım için soruyorum.
  9. Rotangar

Monster Pusat V8 alan varmı

Bu mouse nin youtubede inceleme videosu bile yok.Alanlar varsa yardımcı olabilirmi.
Top Bottom