Arama sonuçları: *

1. 4

Razer Viper V3 HyperSpeed alınır mı? ?

dostlar 2000 tl bütçem var belki biraz çıkabilirim şuan glouris model o kullanıyorum sorun çıkardı çözemiyorum razer viper v3 alınır mı? iyi midir?
  2. 4

Kablosuz mouse önerisi

dostlar selam 2000 tl bütçem var güncel mouseım glourius model o var ama bozuldu maalesef çözemiyorum sorununu kopup duruyo yeni kablosuz mouse alıcam önerileri bekliyorum
  3. 4

2000tl kablosuz oyuncu mouse önerisi

dostlar selamlar şuanda glourius model o wireless kullanmaktayım memnunum ama bir sorun yaşıyorum çözümünü buladım onunda konusunu açmıştım galiba çözemicem sorununu o yüzden yeni kablosuz mouse alıcam bütçe 2bin önerileri bekliyorum 1714927977 yardımcı olabilcek varmı 1714927999 up
  4. 4

Glourius model o wireless bağlantı kopma sorunu

arkadaşlar selamlar uzun süredir glourius model o wireless kullanmaktayım 2 yıl oldu sanırım yada olmak üzere bir süredir zaten nadiren bağlantı sorunları yaşıyodum bugün dahada arttı ve şuan 2 3 dk aralıklarla kablo takılı olmasına rağmen kapanıyo bi anda ve kabloyu geri çıkarıp takmazsam veya...
  5. 4

Yardım rival 600 calışmıyor

arkadaşlar merhaba yeni aldığım rival 600 mouse çalışmıyor anakarta taktım kapat aç yaptım pcyi yeniden başlatıım yine olmadı almak için çok uğraştım değişime göndermekle uğraşmak istemiyorum bunun bir çözümü varmıdır
  6. 4

rival 600 şuan alınır mı?

arkadaşlar merhaba ss rival 600 almaya karar verdim ama şuan fiyatı yükselmiş sizce tekrar düşermi fiyatı
  7. 4

media markt steelseries rival 600

arkadaşlar merhaba mediamarkta oyuncu ürünleri indirme girmiş bende rival 600 alıcaktım orda indirimde ama şöyle bir şey var ürünün sonuna gb yazmışlar farklı bir modeli olabilirmi yoksa yanlışlıkmı olmuş sizce linki bırakıyorum...
  8. 4

Rival 710 vs Rival 600

arkadaşlar bu iki mousedan birini alacağım elim büyük olduğu için bunlara karar verdim aralarından hangisi daha iyidir yorumlarınızı bekliyorum elimin uzunluğu 18 cm eni 9 cm
  9. 4

Yardım steelseries rival 3 büyük ele uygun olurmu

merhaba arkadaşlar konuyu ikinci kez açıyorum çünkü emin olamadım hayla bime 13 ocakta rival 3 gelicek almak istiyorum ama youtubedaki inceleme videolarda büyük ellere olmayacağı soyleniyor elimin uzunluğu 19cm genişliği 10 cm fingertip tutuyorum bilen birisi yardımcı olabilirmi
  10. 4

rival 3 buyuk ele guzel olurmu

merhaba arkadaslar rival 3 mouse almayi dusunuyorum elim 19 cm uzunlugunda sizce olurmu fingertip tutuyorum mouseyi
  11. 4

Öneri ağır ve büyük mouse önerisi

arkadaşlar max bütçem 200 bu bütçeye ağır ve büyük oyuncu mousesi önerir misiniz? ve sizce ağır mousemi hafif mousemi
  12. 4

1000₺ wireless gaming mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar Wireless Gaming mouse arıyorum ve tasarıma önem veriyorum. Kaliteli ve tasarımı guzel RGB'li önereceginiz mouse var mıdır? Bütçem 1000 TL.
  13. 4

200 ₺ büyük elliler için mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar elim büyük oldugundan suanki mousemi kullanamiyorum. Gamepower icarus var suan cok guzel ama küçük geliyor. Bütçe 200 lira önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom