Arama sonuçları: *

1. zcihatz

mouse skatez g pro x2 universal dot

mouse skatez g pro x2 universal dot skatez alıcam nasıl yerleştirebilirim paintden yapıp gösterebilirmisiniz lütfen
  2. zcihatz

valorant cs mouse pad önerisi orta yüksek bütçe

valorant cs mouse pad önerisi orta yüksek bütçe yüksek ranklarda oynuyorum g pro superlight 2 mousepad önerisinde bulunabilirmisiniz bütçe 1k 1.7k arası
  3. zcihatz

g pro superlight 2 4000 hz

g pro superlight 2 4000 hz gösteriyor fakat test sitelerinde max 3k çıkıyor ne yapmam lazım
  4. zcihatz

mouse öneri tavsiiye

merhaba valorant yüce 1 im immoya kasıyorum aerox 3 veya g pro superlight alasım var elim terliyor hangisini tercih etmeliyim sizce wireless olması şart
  5. zcihatz

mouse tavsiyesi önerisi istiyorum

merhaba valorant yüce 1 im immoya kasıyorum aerox 3 veya g pro superlight alasım var elim terliyor hangisini tercih etmeliyim sizce wireless olması şart
  6. zcihatz

aerox 3 mü aerox 5 mi

aerox 3 mü aerox 5 mi yardımcı olurmusunuz
  7. zcihatz

dareu a950 skatez yardim

dareu a950 skatez nerden bulabilirim skatezlerim aşşırı yavaş nedense bilmiyorum yardımcı olurmusnuz
  8. zcihatz

dareu a950 driver yardım

kankalar ben dareu driverini açtıgım anda https://prnt.sc/mbz_pTUI2iAz direk bu işareti kaldırıyor neden olabilir?
  9. zcihatz

dareu driver için yardım lazım

dareu a950 aldım fakat driver da algılamıyor cihazı bazi arkadşalardada olmuş neden çözümü v.s varmı yardım edermisiniz
  10. zcihatz

Dareu a950 yardım driver

dareu a950 aldım fakat driver da algılamıyor cihazı bazi arkadşalardada olmuş neden çözümü v.s varmı yardım edermisiniz
  11. zcihatz

ilk defa wireless alıcam yardımcı olurmusunuz

ilk defa bir wireless mouse alıcam alıcagım mouse dareu a950 bu dungle falan diyorlar nasıl oluyor bana birisi anlatabilirmi https://shop.connectgame.com.tr/products/dareu-a950-pro-ultra-hafif-wireless-gaming-mouse-beya
  12. zcihatz

dareu 950 alacagım yardım

dareu 950 alacagım connect gameden tahmini kaç güne gelir ve kalitelimi seri cevap lütfrn 10 dkya alıcam
  13. zcihatz

Dareu A950 alınır mı?

Dareu A950 https://shop.connectgame.com.tr/products/dareu-a950-pro-ultra-hafif-wireless-gaming-mouse-beya?_pos=1&_psq=Dareu&_ss=e&_v=1.0 valorant da yüksek ranklarda oynuyorum immortal a kasacagım işimi görürmü
  14. zcihatz

aerox 3 alınır mı? yardım

aerox 3 wireless alınır mı? valorant yüksek ranklardayım rank kasmak için alıcam elimde rival 600 var ağır geldigi için ve kablolu oldugu için rahat kullanamıyorum o yüzden böyle bi soru sormaya yöneldim
  15. zcihatz

mouse önerisii laızm

mouse öneriniz varmı bu kasım ayında indirm falan var istedigim model kablosuz ve valorant için bütçe: 800 1200 olmazsa gm31 wireless almayı düşünüyorum alınır mı? yardımcı olrumusunuz
  16. zcihatz

mouse önerisi yardım lazım

mouse öneriniz varmı bu kasım ayında indirm falan var istedigim model kablosuz ve valorant için bütçe: 800 1200 olmazsa gm31 wireless almayı düşünüyorum alınır mı? yardımcı olrumusunuz
  17. zcihatz

ucuza mouse alınır mı? yardım

VGN GAMEPOWER X3 Kablosuz Gaming Mouse, Ultra Hafif 49g Oyuncu Mouse, PixArt PAW3395 Sensör, 26000 DPI, Programlanabilir, Üç Modlu 2.4G/Bluetooth/USB-C Kablolu, Uzun Pil Ömrü, PTFE Ayak, PC/MAC-Siyah...
  18. zcihatz

UCUZA HAFIF MOUSE ONERI VALORANT ICIN

SELAM UCUZA HAFIF MOUSE ARIYORUM VALORANT ICIN YUCELIK E KASIYORUM BÜTÇE 700 950
  19. zcihatz

ucuza mouse hafif olursa güzel olur

ucuza önerebileceginiz valorant için hafif mouseler varmı acaba
  20. zcihatz

ucuza mouse yardım kablolu kablosuz hafif

merhaba ucuza mouse kablosuz olursa daha iyi olur bütçe 700 1000 tl hafif olursa çok iyi olur
Top Bottom