Arama sonuçları: *

1. NedoxBey

Mousepad Onerisine Ihtiyacim var

max 300tl mousepad onerisine ihtiyacim var. 1699892464 Onerisi olan yok mu? 1699892744 Biliyorum bu kadar yukseltilmemeli ama lutfen biri baksin.
  2. NedoxBey

2. el G Pro X Superlight alinir mi?

Merhabalar sizce basliktaki gibi alinir mi? Fiyatlari 1.7k - 2k civarinda. Artilari ve eksileriyle yazarsaniz sevirinirim. Not: Su an G 203 kullaniyorum.
  3. NedoxBey

Mouse Onerisi (1k-1.5k)

Merhabalar anlik olarak G203 Lightspeed kullaniyorum baya memnunum ama ilerde degistirmek icin baska bir mouse bakiyorum. Boyutlari 203 ile yakin olursa sevinirim elime tam oluyor.
  4. NedoxBey

Neden kimse g203'u sevmiyor?

Merhabalar, bunu cok merak ediyorum. Su anda kullaniyorum 2 yil gecti. Sikintim hic olmadi ama hic anlayamdim neden kimse onermedi. Baska mouse kullanmamissin diyenler icin model o kullandim ama cok super bir fark gormedim.
  5. NedoxBey

Mousepad Önerisi (100-200tl)

200 tl bütçeyle nasıl bir mouse pad alabilirim xl kadar büyük olmayan small ya da medium olur. Şu an BIM'den aldığım 10tllik Trust mousepad'i kullanıyom ve DPI 1600'de bu mousepadden dolayı mı yüksekte kullanıyom.
  6. NedoxBey

Mousepad Önerisi (200-300tl)

Merhabalar, yaklaşık 5 yıldır 10tlye bimden aldigim trust mousepadi kullanıyorum. Artık tozdan rengi değişti başka bir mousepad lazım ne önerirsiniz. Çok iyi olmasına gerek yok ztn DPI'im 1600 baya yüksekte kullanıyorum. 200-300tl bütçem var max ama daha uyguna varsa daha iyi olur.
Top Bottom