Arama sonuçları: *

1. myhtai

RK61 vs GK61 vs MK61

Selamlar. %60'lık bir klavye alacağım ve bu üç klavye arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? RK61...
  2. myhtai

RK61 vs GK61 vs MK61

Dostlar merhabalar. Günlerdir uğraşıyorum ancak bu üç klavye arasında kaldım, yardımınız çok iyi olur. Ancak aklıma takılan birkaç şey var; 1) RK61 nasıl oluyor da Amazon'da 1140 TL iken Banggood'da 880 TL? 2) GK61 nasıl oluyor da Amazon'da 787 TL iken Banggood'da 1054 TL? Farklı modeller...
  3. myhtai

Anne Pro vs Ducky One

Selamlar. Bildiğim kadarıyla bu iki modelin en çok kullanılanları Anne Pro 2 ve Ducky One 2 Mini. (Yanlış biliyorsam düzeltin.) Bu iki modeli kıyaslarsak hangisi daha iyidir? Teşekkürler.
  4. myhtai

%60 beyaz klavye önerisi

Merhaba. %60 klavye alacağım ancak gerçekten anlamıyorum. Bana önerebileceğiniz güzel klavyeler varsa sevinirim. Bilgisayarda bluetooth yok, ona göre önerilerinizi yaparsanız sevinirim. NOT: Klavye simsiyah olmazsa sevinirim. Beyaz ya da desenli/renkli keycapse sahip olan klavyeler önerirseniz...
  5. myhtai

%60 klavye önerileriniz nelerdir?

Merhaba dostlar. Başlıktan da anlayacağınız üzere %60 klavye arıyorum. Bütçem 1600-1700 lira civarındadır. Klavyenin bluetoothlu olmaması gerekiyor, kablolu olursa sevinirim. Bir de keycapsleri simsiyah değil de renkli, desenli ya da beyaz olursa iyi olur. Teşekkür ederim.
Top Bottom