Arama sonuçları: *

1. ArtOfLight

G513 vs HP OMEN Sequencer - MS Monitör İlişkisi

Selamlar. İki model arasında kaldım. Logitech'in switchleri 1,5 mm işlem mesafesi ve 2,7 mm toplam mesafesi ile Cherry MX switchlerin önüne geçiyor fakat HP OMEN Sequencer ise 0.2 MS tepkime süresi sunuyor. Tepkime süresi monitör tepkime süresinden az olması bir şey ifade ediyor mu? Örneğin 0.2...
  2. ArtOfLight

Logitech G413 vs Logitech G513

İki klavyeden bir tanesini almayı düşünüyorum. Romer-G mekanik switchlerin hızından dolayı. Size sormak istedim. G413 - 502 TL G513 - 749 TL G513 -->RGB, bilek desteği var. Ayrıca istediğimiz mekanik switchle birlikte alabiliyoruz. G413 --> Romer-G Tactile ile geliyor. RGB ve bilek desteği yok.
  3. ArtOfLight

Romer G Linear vs Romer G Tactile

Merhabalar. Logitech'in geliştirmiş olduğu iki mekanik switch seçeneğini karşılaştıracağım ve sizden önerinizi isteyeceğim. İkisinin de işlem mesafesi 1.5 mm ve toplam mesafeleri de 3.2 mm. Logitech Romer G Mekanik Switchler İkisi arasında kaldım, açıkçası MOBA da FPS de oynuyorum. Nedeni ile...
  4. ArtOfLight

GamePower Ogre RGB vs Logitech G213 RGB

Bu iki klavye arasında kaldım. Logitech G213 RGB modelinin membran olduğu yazıyor. Benim için klavye konusunda en önemli husus tepkime süresinin kısa olması. Tercihiniz ve ikisi hariç tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler şimdiden.
Top Bottom