Arama sonuçları: *

1. Furkan²

Çözüldü✓ 1000TL bütçe de Klavye Mouse Önerisi -Toplam Fiyat-

Bir kardeşime sistem diziyoruz bütçesi kısıtlı maksimum 1000 lirası çıkar bu bütçede -İkisi için total 1000tl - klavye mouse önerisi yapar mısınız?
  2. Furkan²

Bu Klavye Alınır Mı?

Daha önce %60 klavye hiç kullanmadım, denemek için alacağım çok kaliteli bir şey olmasına gerek yok, işimi görsün yeter. Linkte ki ürün nasıldır? Önereceğiniz başka model varsa ona da bakabilirim. Renk olarak siyah tercihimdir, beyazın bakımı zor, RGB' de olsun tek renk te olsa fark etmez switch...
  3. Furkan²

Yardım Klavyeme İçecek Döküldü Ne Yapmam Gerek?

Enerji içeceği tam göbekten üstüne döküldü. Döküldüğü gibi kablosunu çekip ters çevirdim. Şuan ters şekilde bıraktım ama içlere kadar gitmiştir diye düşünüyorum. Sizce ŞAŞAL su basayım mı? Ya da alternatif ne önerirsiniz? Hızlıca karar vermem lazım.
  4. Furkan²

Öneri 600 TL`ye kadar TKL Klavye Önerileriniz Nedir?

Switch olarak Red ve ya Brown Switch istiyorum. Switch kalitesi üst düzey olmasına gerek, yok orta sınıf bir şey yeterli ama bütçeyi aşıyorsa switch`i kötü de olabilir. Klavyenin ergonomisi ve görselinin iyi olması önemli. Enter tuşu kesinlikle büyük olmalı, küçük istemiyorum. Bütçe 600Tl, bu...
Top Bottom