Arama sonuçları: *

1. Hiko335

Alloy core rgb ışık modları nelerdir?

Ben 5 tane buldum tuştanda daha fazla varsa söyler misiniz?
  2. Hiko335

Hyperx klavye aldım yazılım programını nerden indireceğim?

Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi indirme linki bırakır mısınız?
  3. Hiko335

Hyperx Alloy Core Rgb alınır mı?

Arkadaşlar soru başlıktaki gibi sizce alınır mı? Benim için sessiz olması önemli. 360 TL'ye başka öneriniz varsa söyleyin.
  4. Hiko335

Aoc gk500 vs Redragon kumara 552-2 vs hyperx alloy core rgb

Sizce hangisi arkadaşlar başka öneriniz varsa belirtin. Red switch veya membran klavye önerin lütfen.
  5. Hiko335

Redragon Dark Avenger K568 alınır mı?

Arkadaşlar sizce alınır mı? Red switch mi blue switch mi? 500 TL'ye kadar red switch klavye önerilerine açığım.
  6. Hiko335

Hangisi alınır bu klavyelerden

Arkadaşlar monster k3ün red switch linkini atar mısınız? Daha iyi bir öneriniz varsa önerin? (Kaliteli ve sessiz önerin)
  7. Hiko335

Hyperx Alloy Core RGB alınır mı? 400tl bandında rgb ve sessiz klavye önerisi

Arkadaşlar hyperx Alloy Core RGB alınır mı yoksa başka bir modele mi yöneleyim?400tl bütçem var daha fazla veremem. Ailemle yaşıyorum klavye ya membran olacak ya da red switch klavye önerir misiniz?
  8. Hiko335

400tlye sessiz mekanik ya da membran klavye önerisi?

Arkadaşlar sessiz, mekanik ya da mebran farketmez klavye arıyorum. Türkçe q ve rgb tercihimdir önerilere açığım. G213 düşündüm siz önerir misiniz g213 ü?
  9. Hiko335

350 TL bütçe ile alınabilecek en iyi klavye hangisidir?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 350tl'ye klavye arıyorum. Aklımda logitech g213 var sizce nasıldır ,alınır mı?(membran olduğunu biliyorum.Lütfen kaliteli ve sessiz klavye önerin ve Türkçe harfli büyük enter tuşlu olsun)
  10. Hiko335

Abdullah abinin youtube için fiyat performans klavye videosu çekmesi lazım çünkü 2 ay önceki rampage pulsar videosu eskidi

Abdullah abi fiyat performans klavye videosu çekmen lazım çünkü rapage pulsar videondaki klavye artık fiyat performans bir klavye değil. @Abdullah Hacıgül
Top Bottom