Arama sonuçları: *

1. Y

Rampage kb r81 optik switch

Bu klavye optik switch kullanıyormuş sizce alınır mı, bu fiyata böyle klavye alınır mı Link 350tl civarı
  2. Y

Ck61 kullanan βιrisi

Ck61 kullanan var mı. Veya yüzde 60 klavyelerde fn tuşları nasıl kullanılıyor.
  3. Y

Yardım Klavye önerisi 350 400

Redragon Dark Avenger K568 RGB Redragon Kumara Redragon Usas Rampage Raptor KB-R17 Rampage KB-R320 ARDOR Sizce hangi klavyeyi almalıyım veya önerisi olan var mı?
  4. Y

Yardım 450₺ Kaliteli ucuz klavye önerisi

Kaliteli ve ucuz mekanik klavye önerisi Rampage ve gamepower kaliteli değil diye duyum aldım. Redragon benim işimi görür mü? Numpadsiz de olabilir. Benim beğendiklerim Redragon dark avanger Radragon usas Rampage kb-r320 ardor GamePower saber Odam herzaman karanlık önerirken bunu da göz önünde...
  5. Y

350 400tl klavye önerisi

Masam küçük olduğu için numpadsiz olmasi benim avantajıma gelir. Ucuz kaliteli klavye önerisi En max bütçe 400 Mekanik olsa iyi olur
  6. Y

Fortnite klavyesi önerisi hepsiburada

Hepsiburada'da Magic Refiner mk14 veya motospeed klavyeleri var. Yurtdışından getiriliyor belirttiği paralardan daha fazla para alırlar mı? Gümrük vergisi, damga parası gibi. Alan var ise benle iletişime geçebilir mi. Link
Top Bottom